Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Meleg téma! Van itt valaki...

Meleg téma! Van itt valaki aki szeretne egy párkapcsolatot és esetleg pest megyei?

Figyelt kérdés

16 éves fiu vagyok és sehogyse találom az igazit! Tudom hogy még fiatal vagyok ahhoz hogy megtaláljam de hát én már nagyon magányos vagyok szerelem téren! Valaki olyat keresek aki Kedves aranyos nem szexmániás! Lehet vele sok mindenröl beszélgetni stb... Nyugottan irjatok privátba!

Ha elmeroggyant választ akarsz irni vagy sértegetni akkor kérlek tarzsd meg a véleményed mert nem vagyok kiváncsi az okoskodókra! :)



2014. febr. 25. 22:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

az miért hátrány,ha szexmániás?


ebből gondolom,hogy még szűz vagy,mert ilyet nem hiszem,hogy másképp írnál...

2014. febr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
jaa hogy úgy meleg téma,bocsi,ez előbb valahogy kimaradt..
2014. febr. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
16 vagyok szintén lány :)) nem szertnéd velem kipróbálni inkább?
2014. febr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
ugy kezdtem hogy meleg téma! alatta meg irtam hogy 16 éves FIU vagyok! és igen szüz vagyok de nem félek a szex től csak azt akarom kiküszöbölni hogy ne kapjak ki egy olyan embert aki már az első talalkozásnál le akar feküdni vagy valami! elötte meg szertném ismerni hogy biztos legyek benne hogy ö a megfelelő személy
2014. febr. 25. 23:29
 5/18 anonim válasza:
én lány vagyok, és sajnálom,hogy nem a kérdésedre válaszolok, de amúgy vannak melegbárok budapesten? ha van, akkor szerintem ott próbálj meg ismerkedni,csak vigyázz nehogy kihasználjanak. :)
2014. febr. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
10%

Tehát te egy 16 éves, unalmas srác vagy.

Már bocs, de 16 évesen az az egészséges ha érdekel a sex. Nem sexmániás módon, de érdekel... Bár fiatalon élni kellene, nem az igazit keresni...és egyebek.


Bocsi de én 18 évesen ezt qrva gáznak tartom.

2014. febr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Őszintén... Mi abban a qurva gáz, hogy 16 évesen kapcsolatot akar?? Mert egy hetero szerinted nem akar 16 évesen kapcsolatot egy lánnyal, mi? Istenem, azért legyen már egy csöpp eszünk ha kérhetem. Az megint más téma, hogy ha összeismerkednek, és tényleg kedvelik egymást, utána úgy is meg fog történni a szex is, ezt a srác nem írta, de nyilvánvaló. Mellesleg is kapcsolatot szeretne, nem mindenki szexmániás őrült.

16f

2014. febr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
2014. febr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

#8 ez legalább nem sértő a melegekre


http://www.youtube.com/watch?v=P-lKfqIV7B0

2014. febr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy nem érdekel a szex csak azt mondtam hogy nem akarok egybol azzal kezdeni a kapcsolatot! Szinte minden pillanapba a szexre gondolok mind minden rendes kamasz fiu ebben a korban csak akarok magamon uralkodni és kész! Köszönöm,az értelmes válaszokat! :)
2014. febr. 26. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!