Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti hogy szoktatok ismerkedésbe...

Ti hogy szoktatok ismerkedésbe kezdeni, beszélgetésbe elegyedni egy olyan lánnyal/fiúval aki tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik, beszélgetni is szoktunk néha és tudja is, hogy tetszik nekem. Csak valahogy soha nem tudok vele egy jót beszélgetni, ilyen "nyögve nyelős" a dolog. Az se segít, hogy ő gyönyörű, én meg inkább átlagosnak mondanám magamat. Ötletek, vélemény? (17/f)
2014. ápr. 15. 21:24
 1/1 anonim válasza:
En is ugyanigy vagyok csak en 14 eves , de ha van esetleg vele vmi kozos elmenyed , soha nem a jelenben kell gondolkodnunk , azt targyald vele ami tortent , kerdezgess tole dolgokat , mint pl : lattad ezt az :x,y filmet , nem jonnel el velem a moziba... most tudom hogy nagyon belebonyolodtam , meg hogy egy 14 eves ad nkd tippeket , kicsit röhejes de , remelem segithettem ,
2014. ápr. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!