Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Lenne esélye nálatok...

Wori kérdése:

Fiúk! Lenne esélye nálatok egy lánynak, aki abszolút nem az esetetek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel hihetetlenül jól kijövünk. Én is és ő is keressük egymás társaságát.Azt vettem észre, hogy egyre jobban bejön. Azt viszont tudom, hogy neki totálisan más tipusú lányok az ideálljai(tőle tudom)alacsony, nagyon vékony,szőke(én nagyon magas vagyok, nem vagyok nagyon vékony és sötétbarna :))

A nő ügyeit is velem beszéli ki. Van rá esély, hogy idővel, talán lenne nála esélyem?


2014. ápr. 16. 10:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Velem volt már olyan, hogy külsőre először egyáltalán nem fogott meg, aztán a személyisége viszont nagyon nagyon tetszett, így már a külsejét sem láttam taszítónak.
2014. ápr. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Persze hogy van esélyed! Az én egyetlen barátnőm se volt különösebben az esetem, viszont realizáltam hogy bír engem és én bírtam őt, tehát felülírtam az agyamban a felszínes dolgokat és jártunk. A férfiak erre képesek szoktak lenni, a nők kevésbé.
2014. ápr. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

a hajadat betudod festeni a többin nem tudsz változtatni..bár kérdés megérné e..egyébként ha kedvel meg kialakul az...akkor kivülről is tökéletes leszel.. nekem is a hosszú hajú pasik jöttek be régen-most meg egy kopasz :)


de azért a hajam az ő kedvéért se festetném feketére :)

2014. ápr. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Dettó mint amit első írt.


Azért én a helyedben óvatosan reménykednék. Annyit tudsz tenni az ügy érdekében, ha tudatod valamilyen formában, hogy azért nem kell messzire tekintenie, azaz lassan rávezeted, hogy tetszik neked.


27f

2014. ápr. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kendrazoltan ***** válasza:

Az én esetemben sajnos nem.


Utolsónak: a "nem tartottam taszítónak" nem azt jelenti, hogy tetszik is, csak azt, hogy nem csak bottal mered megpiszkálni... ;)


28F

2014. ápr. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
amíg a nőügyeit veled vitatja meg, addig haver vagy.
2014. ápr. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát, velem volt pedig olyan, hogy megismertem egy csajt (középsuliban), aki magasabb volt nálam(én 173cm ő kb 177cm), szőke és egészen picit telt.


Elsőre ráadásul nem is kedveltük egymást. Aztán megismertem a karakán vidám természetét személyiségét, alaposabban megismertem a testét is (itt most nem szexre kell gondolni), és utána a nem tetszés átváltott tetszéssé, aztán szeretemmé, aztán már a korábban általam nem kultivált alakot is megszerettem és szexinek tartottam. Ez utóbbi annyit jelent, hogy nem gondoltam volna, hogy ilyen külső is tetszhet.


Nem akarom felszítani a reményeidet, de csak le akartam írni, hogy van rá példa, gondolom nem is olyan ritka.


#4 voltam

2014. ápr. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jártam már olyan lánnyal. :)
2014. ápr. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szóról-szóra pontosan ugyan azt tudom mondani, mint az első :)
2014. ápr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!