Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk nálatok hogyan kezdeménye...

Fiúk nálatok hogyan kezdeményezett egy lány?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 17. 15:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sehogy. Magàtól alakult ki.
2014. ápr. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sajnos sehogy.
2014. ápr. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Odajött hozzám és beszélgetni kezdtünk.
2014. ápr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#3 bővebben:)
2014. ápr. 17. 15:12
 5/13 anonim ***** válasza:
Egy kocsmában ott hagyta nekem a nevét egy cetlin.. igazából tudtam ki volt a lány mert végig bámult és nem tetszett, de ha tetszett is volna nem találtam volna meg mivel eléggé gyakori neve volt..xD
2014. ápr. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 C0r3 ***** válasza:
Első "barátnőm" története: Együtt jártunk kórusra, és mikor mentünk valamilyen versenyre (már nem emlékszem hova), akkor beszélgettünk, és megkérdezte, hogy járunk -e. Fura helyzet volt, de gyönyörű volt, szóval igent mondtam :D
2014. ápr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát, 1 kivétellel mindig a csaj kezdeményezett...

Hogy s...Volt aki levelet írt, és abban árulta el gyengéd érzelmeit.

Volt aki sokat kereste a társaságom, és mindenhova elkísért.

Volt aki simán elém ált és randizni akart.

Ahhoz képest, hogy nem tart a nők nagy része jóképűnek, elég sok nőnek kellettem már.

2014. ápr. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nálam soha nem kezdeményezett még lány... :/
2014. ápr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

Odajött egy lány hozzám miután leszálltam a buszról és hazakísértem, megbeszéltük, hogy facebook-on beszélünk majd.


Így is lett, csak az volt a bökkenő, hogy valakivel kapcsolatban volt. Én kérdőre vontam, hogy akkor mégis hogyan is képzelte ezt az egészet és azt mondta, hogy nem tudja, hogy mit akar.


Én fogtam magam és letöröltem, azóta sem beszéltem vele, itt lakik nem messze tőlünk.

2014. ápr. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Volt olyan, hogy valaki rám írt, de a környezetemben inkább az volt a jellemző, hogy érezhetően érdeklődőbbek voltak és kedvesek, többet akartak a közelemben lenni. Vadidegen azt hiszem csak egyszer kezdeményezett (legalábbis amit egyértelműen annak vettem), ez egy buszmegállóban volt, megkérdezte melyik busszal tud eljutni X helyre, onnantól meg beszélgettünk.

A kevésbé egyértelmű kezdeményezésekről sajnos nem tudok nyilatkozni, mert nagyon rosszul olvasom a női jeleket. :)

2014. ápr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!