Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti mit gondoltok? Csak engem...

Ti mit gondoltok? Csak engem zavar?

Figyelt kérdés
Számomra totál unszimpatikus ha egy fiú minden egyes hétfévégén részegedésig issza magát... Gáz hogy így érzek? Full normális hogy valaki minden hétvégén részeg legyen?!?!??!??!?

2014. ápr. 13. 13:36
 1/6 anonim válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem normális! Te látod jól, szerintem is undorító! Nem azt mondom, hogy soha ne igyon egy kortyot sem, de heti szinten kotta részegnek lenni dúrva, káros és abszolút kiábrándító. Itt kezdődik az alkoholizmus...
2014. ápr. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem tetszik. Kiábrándító, ha valakinek ennyire egysíkú az élete, hogy semmi más szórakozást vagy lazítási lehetőséget nem ismer.
2014. ápr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Undoritó
2014. ápr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam :DD
2014. ápr. 13. 14:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor jó :-D
2014. ápr. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek, számomra is nagyon antipatikus az ilyen. Nézhet ki bárhogy, lehet bárki, de ha ilyen gyakran iszik alkoholt és nem tud gátat szabni a mennyiségnek se, akkor fel is út, le is út, nem kéne a fiú.
2014. ápr. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!