Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ennyire kutyául lenni egy...

Ennyire kutyául lenni egy visszautasítás után?

Figyelt kérdés

Pár hete beszélgettem egy nálam majdnem 10 évvel idősebb sráccal, találkoztunk is többször utána, úgy nézett ki hogy összejön a dolog pedig, és negyedik találkánl bevágja hogy inkább maradjunk barátokat. De azt, hogy miért, nem mondta el és meg is kért rá hogy ne gondolkozzak azon hogy mi miért van meg miért döntött így. Csak tippelni tudok miért nem akarta : talán mert túl fiatal vagyok hozzá, vagy lebeszélték mások róla, passz.

Kb egy hónapja ment tönkre egy kapcsolatom, de az is már régóta nem működödtt, és úgy örültem hogy alakul nekem is egy kis boldogság, és végre úgy nézett ki hogy minden oké, ismét éreztem azt a "lángot"-akármenyire is furán hangzik-, és nagyon boldog voltam. Volt miről beszélnünk, minden alapkritériumomnak megfelelt.

Tudom, a nem-et is meg kell tanulni elfogadni, de olyan rossz és nem akarom elfelejteni. Borzasztóan megfogott benne valami, amit em tudok elfelejteni...


Talán a kérdésem még lehetne hogy más ezt hogy küzdötte le. Jó hogy idő, de kikészít ez a várakozás, abba belegondolni hogy pár csók és szoros magához húzás után azt mondj hogy mégsem. Furcsállom, de el kell fogadnom döntését, hogy nem. :(



2014. ápr. 19. 21:24
 1/8 viktorvarga ***** válasza:

fogat mostál előtte? :)

de komoly,mert nekem is elmegy a kedvem ilyesmitől is..nem kell ám sok h kifarsuljon az ember

2014. ápr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom a dolgot, ha vepem is ezt tette volna egy lány hasonloan éreznék. Ha tudok valahogyan segíteni, dobj egy privátot.
2014. ápr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

az első és az utolsó mondatot elolvastam


szóval.... az a 10 évvel idősebb srácc azért sok mindent mérlegel, ki kell h ábrándítsalak attól még h kedves stb.. nem biztos h nem csak dugni akart, és látta h veled ez nem fog egykönnyen összejönni, látta h kezdessz bele szeretni és hagyott a pic sába

vagy közbe jött egy másik csaj, volt barátnőőő stb. ez így működik majd később rájössz te is magadtól az okokra, tapasztalat.... és ne bánkódj lesz még rosszabb is ;)

2014. ápr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Még is mekkora a korkülönbség és miként?
2014. ápr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A fogmosás, ápoltság nálam alap.


Én 19, ő 27... ottvan az a majdnem 10 év sajnos...

2014. ápr. 19. 21:35
 6/8 anonim ***** válasza:
én jóval idősebb vagyok nálad, s velem is hasonló történt. valaki a múltamból (akit látásból ismertem régen, köszönőviszonyban voltunk csak), véletlenül találkoztunk, kezdődött valami (messze vagyok, külföldön, így leginkább neten ment a kommunikáció, de mondom, nem ott ismertem meg, régen ismertem már-de mégse). szóval, kezdődött valami, udvarolt, bókolt, hazamentem, párszor találkoztunk, beszélgettünk, simogatás, ölelés volt. visszajöttem, megint bókolt, aztán hirtelen semmi, s látom, hogy beleszeretett valakibe...aki szintén nincs otthon, abban a városban. én se tudom, hogy kell leküzdeni, pedig 38 vagyok, szóval, nem egy tini.
2014. máj. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sajnálom a te helyzeted is :(

Visszatérve, az idő be-be gyógyítgatja a "sebeket", de attól még az emlékek ott maradnak...

2014. máj. 7. 14:09
 8/8 anonim ***** válasza:
s nekem kb másfél évig tartott..
2014. máj. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!