Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezzel mit akart mondani?

Ezzel mit akart mondani?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon tetszik nekem. Úgy érzem, hogy én is bejövök neki, de nem igazán merek lépni. Megkérdeztem tőle, hogy bejövök-e neki, és azt válaszolta, hogy szimpi vagyok. Ezt úgy értette, hogy szimpatikus vagyok mint bármelyik más fiú, vagy bejövök neki?
2014. ápr. 20. 00:30
 1/5 anonim válasza:
hát öregg... nehéz igy emgmondani ... mert ezt gondolhatta komolyan vagy gondolhatta ugy is h jolvan nem akarom megbántabnii.. lényeg h legyél vele minnél többet sé ha ő is szeret veled lenni akkro tuti nyert a dolog :D
2014. ápr. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

azt hogy bejössz neki.. de apukám miért kérdezel ilyet hogy: bejövök neked, stb..

elrontod az egészet

2014. ápr. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy ő kérdezte meg tőle, és én visszakérdeztem.
2014. ápr. 20. 01:51
 4/5 A kérdező kommentje:
És szeret velem lenni, ezt már többször is szóvá tette. Mikor együtt vagyunk, látszik rajta, hogy jól érzi magát. Sokszor megnevettetem, de szoktunk komolyabb dolgokról is beszélgetni.
2014. ápr. 20. 01:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon bejössz neki a körülmények leírása alapján. De ezt nem szeretik nyíltan kimondani.

Mindenképp nyomulj tovább. Sőt szerintem nem kell foglalkozni a másik reakciójával. Ne lassú víz partot mos-kodj...

2014. ápr. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!