Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Igaz vagy hamis? Higyjek...

Igaz vagy hamis? Higyjek neki, vagy felejtős?

Figyelt kérdés

Kìvülàllòkènt mindig okosabb vagyok,de most sajnos èn vàltam döntèskèptelennè...

Januàr 11-èn megismerkedtem valakivel.Minden nap levelezünk,de azòta nem talàlkoztunk...700 km-re lakik tőlem,amit igen,soknak talàlok,de 3 hònap alatt nem kellett volna viszont làtnunk egymàst ha a dolgok amiket ìr valòsak?

Àllìtòlag totàl belèm tudna szeretni,csak fèl,ha ùjra làt "200%-osan belèmszeret",èn meg ùgy sem mennèk hozzà felesègül,ès nem költöznèk oda,ezèrt jobb ha el sem jön,òvva magàt a csalòdàstòl...de azèrt nem akar teljesen elveszìteni,ezèrt "maradjunk kontaktban"...


Szerintetek?



#hazugság #foglalt #Fèrevezet
2014. ápr. 20. 21:49
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Ti hogy reagàlnàtok ha ìrna megint?Mondjam neku,hogy talàlkozgatok valakivel?
2014. ápr. 20. 22:10
 12/20 anonim ***** válasza:
haha, ez tipikus női dolog, ne aggódj, én is ilyen vagyok. Mindig túl hamar beleélem magam. ezért már én is koppantam egyszer-kétszer. :D
2014. ápr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Ès akkor most azt ìrja,ha lesznek gyerekeim meg fèrjem,akkor is talàlkizni akar majd velem...Hahaa:-)))
2014. ápr. 20. 22:19
 14/20 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell hazudni. csak meg kell mondani, hogy neked nincs időd hülyéskedni, és csak olyan emberbe fekteted az idődet meg az energiádat, aki valódi kapcsolatot akar, nem pedig levelezget.
2014. ápr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
A fény harcosa (...) tudja, hogy minden csata során tanult valami újat. De a legtöbb lecke túl sok szenvedést okozott neki. Többször is fölöslegesen vesztegette az idejét, hogy hazugságukért harcoljon. És sokszor szenvedett olyan emberek miatt, akik nem érdemelték meg a szeretetét. A győztesek nem követik el kétszer ugyanazt a hibát. Ezért a harcos csak olyasmiért teszi kockára a szívét, amiért érdemes.
2014. ápr. 20. 22:25
 16/20 A kérdező kommentje:
Ebből csak èrt...
2014. ápr. 20. 22:25
 17/20 anonim ***** válasza:

1000% hogy fogalma sem lesz róla, miket írtál.

Mennyi idős vagy?

2014. ápr. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
28 èves vagyok.:-)Mèrt nem fogja èrteni??:)))
2014. ápr. 20. 22:28
 19/20 anonim ***** válasza:

a férfiak nem értik a rébuszokat :D világosan kell velük beszélni!

Már a kicsit bonyolultabb dolgokat sem értik. Nem értik, ha csak hisztizel, ha hideg vagy, ha csapkodsz, stb.

Meg kell mondani kerek perec, hogy mi a szitu.

2014. ápr. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Gyenge vagyok...mert màr nem egyszer elküldtem a francba,de akkor olyan szèpeket mondott,meglàgyultsm..agyalàgyultam..tudom!:-)

Eddig minden nap ìrt,ma mèg semmi...talàn van calakije...

2014. ápr. 20. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!