Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan rázhatnám le?

Hogyan rázhatnám le?

Figyelt kérdés

Van 1 lány akit tavaly nyáron ismertem meg. Nem az esetem, de gondoltam, hogy barátnak jó lenne. Később azután rájöttem, hogy sehogy se tudunk kijönni, állandóan csak veszekedünk. Ezt meg is mondtam Neki, de nem látja be. Megakarok szakítani Vele minden kapcsolatot, de ez nem olyan könnyű, mint hittem. Letiltottam Facebookon, éjjel-nappal sms-ket küldözgetett. Megváltoztattam a telefonszámom, megtudta az újat a tudakozóból. Nem lehet levakarni. Állandóan szid az miatt, hogy bűn ronda vagyok. Ez sajnos igaz :(

Viszont Ő Vele sem áll szóba egy pasi sem és ezért rám van szállva. Én viszont ezt már nagyon unom :(


Mit tehetnék? Most némítottam Facebookon és nem nyitom meg az üzeneteit, hogy ne tudja, hogy láttam, de így is folyamatosan ír :(



2014. ápr. 21. 00:26
 1/9 anonim ***** válasza:
dugd meg hagyd ott... segíteni fog
2014. ápr. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt nem szeretném :(
2014. ápr. 21. 00:28
 3/9 anonim ***** válasza:
akkor kérj ellene távolságtartási végzést, majd mutasd meg neki...
2014. ápr. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem nagyon érne semmit, mert találkozni nem szoktunk. Am. 1x elhívtam vhova, konkrétan elküldött a francba, mert hazug ember vagyok, de azért ennek ellenére folyamatosan ír és szid...
2014. ápr. 21. 00:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért nem mondod neki meg személyesen hogy fejezze be? Annyira nem lehet degenerált pszichopata.
2014. ápr. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Okostelefonokon tudtommal már lehet csinálni tiltási listát, ha beállítanád azon akkor nem tudna hívni és az smseket se látnád.
2014. ápr. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igaz, androidos telóra van blokkoló, mely blokkolja az ismeretlen számokat, és az adott telószámokat.

hasznos kis progi, én is használom nem egy ilyen hülye riba..ncnál.


Hihetetlen dögök, ha nem őt akarod, megvan veszve.

Szard telibe azt cső.

2014. ápr. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem kell ahhoz okostelefon, nekem egy legegyszerűbb Nokiám van, azon is be lehet állítani, ha egy számot nem akarsz fogadni. Persze ha felhív egy másik telefonról, akkor ez nem segít.

Írd meg neki, hogy összejöttél mással, hátha akkor leszáll rólad.

2014. ápr. 21. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Van SMS és hívás blokkoló Andr. telefonokra.

Szerintem az segít.

2014. ápr. 21. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!