Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van olyan, hogy egy lányt...

Van olyan, hogy egy lányt nagyon szeretsz barátilag, de nem szeretnél vele összejönni? Ha igen, ez csak akkor van, ha nem tetszik külsőre?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 21. 03:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

mit filozofaltok itt hajnali negykor?

ha te akarod, benne pedig ketelkedsz, akkor probalkozz be. nem kell tulbonyolitani a dolgokat. osszejon a szex-jo. ha nem hat nem.

bar en nem tennem,szerintem a szex elrontsa a baratsagot

2014. ápr. 21. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

A kedvemben szeretne járni? ezt hogy érted?


hát nem tudom, hogy éreznem kéne-e, mert rajtam sem érződik/látszik semmi pl :)

2014. ápr. 21. 04:05
 13/17 A kérdező kommentje:

nem (csak) szexelni szeretnék vele :)

Azért filozofálok hajnali négykor, mert most úgysem vele vagyok, tehát nem vihetem előrébb az ügyet, inkább megpróbálom többszínűsíteni a gondolkozásmódom erről az egészről :)

2014. ápr. 21. 04:06
 14/17 anonim ***** válasza:

Igen!

Már rég nem volt barátnőm, mert az ideális csajra várok, amiről van egy képem. Lehet ő ebbe pont nem fér bele, ettől még tetszhet külsőre-belsőre is, csak pont nem a zsánerem.

2014. ápr. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Van, pl. azért, mert rybanc, vagy mert tudom, h egy igazi házisárkány lenne :)
2014. ápr. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Vagy csak egyszerűen fél a kapcsolattól, nem érzi magát elégnek...
2014. ápr. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nem, lehet, hogy jóban vagytok és szeretitek egymást, csak nincs meg a kémia. Vagy ha esetleg kisebb korotok óta jóban vagytok és már egyszerűen nem tudsz rá úgy nézni.
2015. aug. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!