Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan aki megtudná...

Van itt olyan aki megtudná fejteni, hogy én miért számítok rondának szinte minden lány szemében?

Figyelt kérdés
Mert legutóbb is egy lány a randiról gyorsan lelépett, pedig még csak nem is fullos cicababa volt, hanem egy kifejezetten nem is vonzó lány, de utána le is tiltott, pedig én kedves voltam vele és szerettem volna jobban megismerni, de ő csak úgy kitatálta hirtelen, hogy haza kell mennie, mert üzentek neki, hogy rosszul van az apja. Persze megtudtam, hogy kamu, ezt biztosra mondhatom, főleg azok után, hogy csak úgy letiltott fb-ről minden ok nélkül. De ez csak egy, vannak lányok, akik egyszerűen nem keresnek a találka után vannak, akik megírják fb-n a randi után, hogy ronda vagyok és ne is keressem őket. Persze szemembe csak kevés lány merte még mondani, hogy rondának tart, ellenben fb-n ott már elég bátrak hozzá úgy tapasztaltam. De azt nem értem, hogy mégis mitől vagyok én olyan ronda, hogy még csak ismerkedni sem akarnak velem és rögtön lelépnek még a nem is szép lányok is. Pedig azt hittem ők kedvesebbek és megértőbbek, elfogadóbbak, ha egy fiú nem tökéletes külsőre, hiszen ők sem tökéletesek. Egyetlen egy lányról tudom, hogy állítólag tetszettem neki első látás után is, de sajnos ez tsem tőle, hanem egy barátnőjétel és már nem tudtam vele megismerkedni, mert más városban éltünk és hát ez is több éve volt már. De olyan is volt már, hogy egy lány buszon engem nézett és aztán elmosolyodott és valamit súgott a barátnőjének rólam és sajnos azóta sem tudom, hogy vajon ő is csúfolt-e vagy tetszettem végre egy cuki lánynak újra? Sajnos nincs szerencsém vagy tényleg ennyire ronda vagyok, hogy egy lány sem mer bevállalni párjának? Mert én már ezt nem értem, állítólag csúnya fiúknak is lehet barátnője, de ők vajon hogyan küzdik le, ha egy lány csak úgy letiltja őket fb-ről vagy hogyan szedik fel a lányokat egyáltalán? Komolyan csak én nem kelllek egy lánynak sem a külsőm miatt? Volt lány, aki amíg nem találkozunk és képet sem látott rólam azt írta, hogy nagyon jó fej srác vagy meg rendes és, hogy 10/10-es személyiség, de a találka után már ő sem keresett többé. Gondolom, ha tetszenék egy lánynak, akkor keresné a társaságom. De ilyen velem sosem történik és az a baj, hogy belül amúgy is érzékenyebb fiú vagyok, csak igyekszem rejteni humorral és pozitív dolgokkal, mosollyal stb. Még sincs sikerem, minden lány a külsőm miatt nem akar, csak azt nem értem, hogy más ronda fiú hogyan tudott barátnőt szerezni? Sokszor igazán szép lányokkal látom őket ráadásul. Igazából a szebb lányok kedvesebbek is voltak velem eddig, akármennyire is nem kellettem nekik sem. Tudom fura, de így volt meg van általában. Egy csúnya lány van, aki szintén kedves volt velem, de ő is azt mondta, hogy legyünk csak barátok, pedig vele még a csók is összejött szerencsére. És egy szép lánnyal is smároltam már, de ő sem keresett utána és úgy érzem ő is max barátnak akar, mindenki rondának tart valamiért.

2014. ápr. 21. 18:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
képet
2014. ápr. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Kép.
2014. ápr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
mert ronda vagy
2014. ápr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

megfejtem ha adsz képet...


Attól, hogy a lány nem tökéletes külsejű még neki is akad nem 1, nem 2 jelentkezője így válogathat...


Nem a külsőddel van baj gyanítom, hanem a mentalitásoddal. Ha magad rondának tartod, akkor más is annak fog látni. Önbizalom, magabiztosság a kulcs a nőkhöz. Ne légy túl érzelgős.

2014. ápr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
De irigyellek! Tudod, én tényleg ronda vagyok, így 27 évesen még egy randim sem volt, nem ám hogy csók! Már az is csodaszámba megy, ha egy lány egyáltalán szóba áll velem. Na ilyen egy ronda srácnak lenni. Még soha egyetlen egy lánynak sem jöttem be! Szóval tényleg irigyellek.
2014. ápr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy ronda vagy. Hanem az, hogy béna vagy és nincs fellépésed, és humorod sem. Én voltam már szerelmes "ronda" és alacsony pasiba, mert a stílusával, a humorával és az intelligenciájával, vagányságával totál levett a lábamról.
2014. ápr. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
6: Akkor tuti nem is volt annyira ronda...
2014. ápr. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

tényleg küldj képet

nem tudom elképzelni, ha valakire azt mondom, hogy 10/10-es a személyisége, akkor annyira rondának tartsam, hogy ne talizzak vele

lehet csak azokat fogtad ki, akik nem is keresnek senkit, csak unatkoznak

2014. ápr. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen a külsőddel van baj. Meg lehet fogni egy lányt a belsőddel is. Ha vicces, kedves, intelligens vagy, akkor a külsőd sem lehet akadály.

Ha gondolod küldj egy képet és esetleg tudok segíteni pár tanáccsal. Egy előnyösebb frizura, jobban passzoló ruhák..:)

2014. ápr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
8: Pedig ilyen előfordul. Én is volt már leveleztem lánnyal, és azt írta már, hogy így meg úgy oda van értem és nem számít neki a külső... jah, aztán jött a képcsere és a lány felszívódott... Ilyen a rondák élete.
2014. ápr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!