Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hátrány egy kapcsolatban, ha...

Hátrány egy kapcsolatban, ha nagyon hasonlítunk egymásra a sráccal?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 22. 01:27
1 2
 1/12 anonim válasza:

nehogy magaddal szexelsj vagy csókolózz,


de szerintem nem baj :)

2014. ápr. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
dehogyis :)
2014. ápr. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
külsőre :? vagy belsőre: ?
2014. ápr. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Belsőre... :D
2014. ápr. 22. 01:34
 5/12 anonim válasza:

első vagyok:


jaj jaj jaj


így más a dolog, ne engedd el a srácot ha belsőre sok a közös bennetek, az jó!!!

2014. ápr. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez az ideális, hiszen így tudtok harmonikus közösséget alkotni. Ha mindkettőtöknek tök más a gondolata, az elképzelése, világlátása, akkor egy idő után nem fog működni a dolog, hiszen az egyiknek engedni kell, hogy a másik gondolata érvényesüljön.

Becsüld meg a helyzetet

2014. ápr. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ellentétek vonzzák egymást. Ezt nem csak a mágnes pólusaira értették ám a nagyokosok, hanem az emberi kapcsolatokra is...
2014. ápr. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
de nem mindig, valamikor az azonosságok is kellenek
2014. ápr. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

komolyan azt gondoltátok, hogy a külsőre gondolok?! :DD


az ellentétek szerintem nem vonzzák egymást, max nagyon rövid időre, ez alap szerintem.

csak nem tudom, lehet hogy mi meg már túlzottan ugyanolyanok vagyunk, mert csomószor úgy érzem, mintha saját magammal dumálnék :D ijesztő.

2014. ápr. 22. 02:45
 10/12 anonim ***** válasza:
Én voltam így nővel, mindig tudtam mi lesz a következő szava, 1 nap alatt annyira kiismertem, mint más 10 év alatt. És én ezt nagyon élveztem, hogy megtaláltam a 2. felem. De Ő azért összejött inkább egy gyökérrel, nem tudom mi volt a probléma velem, de már nem is fog kiderülni, mert könnyebb, ha nem tartom vele a kapcsolatot és bemagyarázom magamnak, hogy utálom.
2014. ápr. 22. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!