Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ma van a születésnapom. Mégis...

Ma van a születésnapom. Mégis magányosnak érzem magam. Valaki bsszelgetni?

Figyelt kérdés
20/F
2014. ápr. 22. 09:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Boldog szülinapot!:)
2014. ápr. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen! :)
2014. ápr. 22. 09:14
 3/9 anonim ***** válasza:
miért nem ünnepelsz?
2014. ápr. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon boldog szülinapot! :D
2014. ápr. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Vasárnap megünnepeltük, de ma mégis egyedül érzem magam :( mintha azóta mindenki elfelejtette volna, és csak azért ilyen szar, mert már mindenkivel beszéltem ma, aki ott vol vasárnap! De sajnos senki se mondta, rajtuk kívűl meg más nem igazán számít :(

2014. ápr. 22. 09:22
 6/9 anonim válasza:
Boldog Születés Napot!Ne buslakodj a születés napodon.Csinálj valamit amitől jobb hangulatod lesz.
2014. ápr. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sk1zo ***** válasza:
Boldogot:) nekem is nem reg volt de jo szar volt..
2014. ápr. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Boldog szülinapot. Am én is megjártam szülinapomon. Megint igértek mindent. zsinorban 4.re kérdezik h mit kérek. már nem tudok egyszerűbbet mondani mint h azt kérem amit mondtak h csinálnak. am 23/F lettem most márciusban. De vmiért olyan ideget kaptam h ha semmire se gondoltam 1 hónapig néha feszült az orrom felett vmi izom. Én egyszerüen nem szeretem mikor igérnek fűt fát, beleélem magam azt semmi. Most az volt h palacsintatortát igért vki akinél tartottuk volna. Nem nélkülözhetetlen de hát na megigérte. Gyakorlásbol megcsinálta magának nőnapra. Abbol ehettem volna, de ink ellenáltam... h majd születésnapomon kósoljak bele. De helyette összedobtak vmi ízetlen vacak spontántortát, és munka után is fáradt voltam már. Nem érdekel h örüljek h legalább kapok vmit, ink ak hagyjuk. Meg am is azért volt az egész mert 1ik csajnak gáz napja volt és megjelent h vkivel leigya magát, és gondolták ak egyben lezavarják az én felköszöntésemet is hirtelen.

Azelőtt arra vágytam h az új hamburgerezőbe menyjünk el de még erre se képesek úgy h azt mondja a csapat h oké. Hát már nem tudok egyszerűbbet. Jövőre ha mosolyogva megkérdezik megint h mit kérek majd azt mondom h kapják be. Tudom magamrol h kicsit lelkis vagyok. De most ezért nem akarok megváltozni hogy semmi se essen szarul

2014. ápr. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Utolsó, nagyon sajnálom... eltudom képzelni milyen érzés lehetett, mert már énis átéltem ilyet, ráadásul most történt az velem, hogy kérdezték tőle, hogy örülnék e egy dolognak... megmondtam, hogy nem... és mégis azt kaptam, pedig én mást szerettem volna ami még olcsóbb is... de mind1... már nem érdekel


Köszönöm A köszöntést és bíztatásokat!

2014. ápr. 22. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!