Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek jelenthet valamit?...

Szerintetek jelenthet valamit? /meleg téma/

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliban akibe szerelmes vagyok. Egy hónappal ezelőtt elkezdtünk beszélgetni és egyszer elmondtam neki hogy mit érzek iránta. Jól fogadta végül is de mondta hogy ő a lányokat szereti és hogy nem kéne ezt az ismerkedés tovább erőltetni mert nem szeretné hogy rosszul érezzem magam emiatt. Jött ezután egy ilyen hét depizés de utána elkezdtünk megint beszélgetni és úgy érzem sokkal jobb a kapcsolatunk mint azelőtt. Sőt, még eljött velem sétálni is. Nem tudom hogy most mi van?...Szerintetek?

2014. ápr. 22. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne erőltesd, ne kérdezz rá hogy mi van, mert szerintem csak haverkodik veled. Én ezt csinálnám :O
2014. ápr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szexelni akar.
2014. ápr. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Biztos hogy azt akar xD hogy nekem nem esett le eddig :D

Első: Igazad lehet ! :D

2014. ápr. 22. 13:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Több dolog is szóba jöhet.. az egyik, hogy lehet végig gondolta, és tényleg próbálkozna Veled:D vagy pedig csak amiért elmondtad és őszinte voltál Vele, így lehet úgy érzi, hogy ez egy jó barátság kezdete.. de szerintem se kérdezz rá, ha "azt" akarná is, szenvedjen csak Ő meg azzal, hogy elmondja.. :D
2014. ápr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Utolsó!Megfogadom és reménykedem :)
2014. ápr. 23. 18:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Velem is történt hasonló. Figyelj megmondta hogy a lányokat szereti, szóval ne erőltesd. De nagyon rendes barát lehet hiszen nem ítélt el téged illetve még elment sétálni! Kérlek ezekre az emberekre több időt szánj hiszen ők a rendes emberek.
2014. ápr. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!