Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Honnan tudhatnám meg, hogy...

Honnan tudhatnám meg, hogy csak szexre vágyik, vagy mást is akarna? 17 éves a srác, én 16L.

Figyelt kérdés
Nem szeretnék rákérdezni, nem lehetne valahogy kiszedni belőle, hogy ne jöjjön rá? Vagy a viselkedésén látszódhat valami?

2014. ápr. 23. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen kerdezz ra jobb az ilyet az elejen tisztazni!!
2014. ápr. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
:D hát ha rákérdezel, ne várd tőle, hogy azt mondja "nem csak sexre kellesz".
2014. ápr. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Ha előbbről ismered, akkor szerintem tudnod kéne, hogy milyen a srác. Ha nem ismered, akkor kérdezd azokat akik ismerik, persze ne a legjobb haverját kérdezd...
2014. ápr. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már elég jól ismerem. Sokat egózik, nem tudok kimenni belőle. Sokat hadovál, szerintem maga se tudja, hogy mit akar...
2014. ápr. 23. 15:27
 5/5 anonim válasza:

Itatsd le, akkor őszinték szoktak lenni. xDDD

Amúgy szerintem is a szemtől szembe módszer a legtisztább. Bár ahogy leírtad, elég sunyi alaknak tűnik. Ezt inkább az idő mutatja. Mármint ha akar romantikázni, többre vágyik, viszont ha csak azért van és akkor van veled, amikor szexeltek, akkor átgondolandó, hogy igen, csak arra vágyik.

2014. ápr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!