Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Járok egy lánnyal már lassan...

Járok egy lánnyal már lassan egy hete?! Tobbi lent

Figyelt kérdés
Elsonek is elnezest telefonrol vagyok, nos jarok a lannyal de mivel nagyon jo baratok vagyunk mrgegyeztunk hogy jarunk es ha nem megy akkor baratok maradunk a kerdesem nem ezzel kapcsolatos csak leirtam. A kerdesem az hogy mivel megbeszeltuk hogy meg nem vagyunk szerelmesek de azok szeretnenk lenni mit tudok en tenni kerlek mondjatok extra cuki aranyos dolgokat lehetoleg ne draga dolgok legyenek es normalis valaszok peldaul gyertya feny mellett csokolozni. Amivel elerem hogy szeressen

2014. ápr. 23. 23:33
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%

Kaptam már rajzot maciról, a kedvenc társasjátékomat kézzel elkészítve, minden apró kis darabja... borospohárra lány meg fiúcska festve... vagy akár süti... kis cetlikre felírva, hogy puszil, ölel, csókol ilyesmik (és bele voltak csempészve a táskámba), ehető kis hóember ilyen gyurmából... bármi olyan dolog, amit ketten megéltetek, nevettetek rajta, emlékezni szeretnétek rá, stb :-)

ja, és nagyon romantikus egy esti séta olyan helyre, ahol szép a kilátás és kevesen vannak... (előző voltam)

2014. ápr. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mind nagyon sokat segítettetek :) !
2014. ápr. 24. 00:14
 13/13 anonim válasza:
Gyertya fényes vacsi, menjetek vidámparkban és a szellem vasúton öleld át...vegyél neki virágot készíts neki reggelit, maszírozd meg. Remélem segítettem:)
2014. ápr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!