Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Létezik olyan LESZBIKUS lány,...

Létezik olyan LESZBIKUS lány, aki sose volt heteró és nem is lesz? Aki nem csak kipróbálná, hanem tényleg a lányokat szereti? Emellett igényes, több mint 3 centi a haja, nem egy kiélt r*banc és még esze is van?

Figyelt kérdés
HA létezik ilyen leszbikus lány/nő az írjon, mert unom a sok butch férfiutánzatot. Remélem van olyan leszbikus, aki hasonlókat él át :)

2014. ápr. 24. 11:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Sosem voltam heteró, elég nőies vagyok, még nem voltam senkivel. Várok az igaz szerelemre :-)


18/L

2014. ápr. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Van hát!! xD
2014. ápr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én például még sosem voltam pasikkal, mert undorodom tőlük. Mindig is a lányok tetszettek. Mármint az igazi lányok, nem a pasiutánzatok, úgyhogy ezzel a dologgal én is úgy vagyok, mint te, kedves kérdező. :) Hosszú hajam van, igényesen öltözöm, nem viselkedem r*bancként, az átlagnál pedig egy kicsit értelmesebbnek tartom magam. :) És keresem a hozzám hasonlókat. ;)

17/L

2014. ápr. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Sosem voltam fiúval, mióta az eszemet tudom a lányok érdekelnek. Nem vagyok túl fiús, igényesen öltözöm, és az átlagnál értelmesebbnek tartom magam. Az igényes, hosszú hajú, ápolt és szép lányok tetszenek. :)

Csak egy komolyabb kapcsolatom volt, annak már majd' fél éve, most várok az igazira.

16/L

2014. ápr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Ha tényleg ennyien vagytok akkor írhattok nekem is ha gondoljátok :) 18/L
2014. máj. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én is lányos vagyok, hosszú hajjal, és még csak fiú barátaim sem nagyon voltak, nemhogy járjak vagy lefeküdjek velük... Valamennyi értelem is szorult belém, azt hiszem.

Most kapcsolatban vagyok egy imádnivaló lánnyal (aki szintén nem butch), viszont barátkozásra nyitott vagyok, jó lenne más leszbikusokat is megismerni. 18L

2014. máj. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Szotyistészta válasza:

Én is mindig a lányokat szerettem! :)

Hosszú (festett) vörös hajam van, sminkelem magam, és talán valamennyire értelmes is vagyok :)

17/L

Ismerkedésre nyitott vagyok! ;)

2014. máj. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Azt hiszem,rám is illenek az említettek :) 20 múltam,mindig is a lányokat szerettem.Még tanulok,de kisebb munkákat vállalok mellette :) Hosszú,barna,hullámos hajam van :) Örülnék,ha találnék pár értelmileg hozzám hasonlót :D
2014. máj. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!