Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért visszakozik az összes...

Miért visszakozik az összes korom beli fiú, amint meglát pucéran?

Figyelt kérdés

Ismerkedéskor is egy fokozattal visszavesz, amint meglát akár csak képen is, de az igazi hátraarc akkor van, ha oda jutunk, hogy le kell vetkőzni.

Addig még megy a Aranyos vagy, stb, de onnan teljes visszavonuló.


Eddig csak 20 évvel idősebb férfival jutottam tovább, de ott is csak átmeneti a siker.


Ennyire számít a külső?



2014. ápr. 24. 15:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Veronika

Látod ez eszembe sem jutott. (naiv vagyok tudom) Nem lehet tudni, hogy a nick kit takar :D

2014. ápr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Nem, csak tényleg abból indultam ki, hogy vannak olyan srácok, akik akár az egérlyukat is, ha nem lenne annyira lent a sarokban...


Egy nő nem lehet annyira ronda, vagy kövér, hogy kivétel nélkül minden férfi visszautasítsa! (Kivéve, ha a minden férfi csak 3-4 példányból álló minta, akkor előfordulhat...).


Nekem kapásból az ugrott be, nem-e transzvesztita véletlenül...? :D

2014. ápr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
Szerintem fake a kérdés, vagy csak kíváncsi volt a kérdező, hogy hányan fektetnék meg :)
2014. ápr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
Küldesz képet privátban? Akkor mondok véleményt.
2014. ápr. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Lehet hogy randa vagy.
2014. ápr. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

bár azt mondjuk,hogy nem számít a külső,és a belső értékek a fontosak,ez qrvára nem igaz.Mert,ha valakaitől felfordul a gyomrom akkor azt bottal sem piszkálnám meg,és sexelni vele meg tutira nam akarnék,lelki társam meg van elég (barát). Csak olyan lányokkal ismerkedem akik tetszenek,tehát külső alapján kezdek válogatni...

a belső értékek majd elő kerülnek és ha az is ok akkor lehet szó kapcsolatról.

de egy kép tényleg jó volna,mert ugye izlések és pofonok,meg a szépség relatív.

2014. ápr. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Veronikának igaza lehet. Valami nincs rendben. Testalkat lehet egy magyarázat igy első olvasásra. Ha nem látunk akkor mégis hogy gondolod, hogy tudnánk véleményt mondani. Pláne ha le se írod hogy nézel ki.....
2014. jún. 22. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!