Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehet hogy 24 éves korom...

Hogy lehet hogy 24 éves korom ellenére érzelmeket táplálok egy 16 éves lány irányába?

Figyelt kérdés

Szerintem testre átlag körüli, a külseje nem igazán feltűnő.

Nem valami bőbeszédű és nem is teszi magát.

De ha a szemeibe nézek, megdobogtatja a szívem, és úgy érzem, ő kell nekem.


2013. szept. 4. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Friss hús, ártatlan tekintet miatt. Elszédít, főleg ha szűz punci.
2013. szept. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 pirosalma4444 válasza:
Hát a szerelem az kortlalan...;))
2013. szept. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1. azt nem mondanám, hogy ártatlan a tekintete, hanem... hát hogy is mondjam.

Olyan , mint ha egy tengerbe nézel, és közben te magad is bele zuhansz, de nem bánod, mert jó ott neked.

És van egy olyan sejtésem, hogy nem szűz, de nem igazán zavar a dolog.

2013. szept. 4. 11:18
 4/9 gömbicica ***** válasza:

miért ne? de ne élj vissza a kiskoruságával!!!

És ha tényleg megvan az a szivdobogás, akkor biztosra mehetsz. főleg ha a lánynál is megvan.

sok boldogságot kivánok Nektek.

És ne törődj az ellenszéllel.

Ha ő kell Neked, akkor nincs mit tenni!

Szeresd! és mégjobban szeresd.


teste átlagos, külseje nem feltünő nem bőbeszédü nem is teszi magát....


Végre valaki nem a cicikidobós, nyálas, festett..... nőt (?) veszi etalonnak!!!!

2013. szept. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Barátom! A szerelem nem korfüggő!

Ahogy irsz róla, úgy fest te rendesen belezúgtál. 8 év korkülönbség. tizenéves korban soknak tűnik de 10 évvel később már nem kirívó. Ha ennyire oda vagy érte, lépj!

Bár az ő korában még ne nagyon számíts hosszútávú kapcsolatra. Ha mégis, szerencsés ember vagy.

2013. szept. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Wadmalac ***** válasza:
Nincs veled semmi baj. Csak a világgal körülötted. Külső, trend, sablon központú környezetben ritka, ha valakit csak az érdekel, ami valóban fontos. Te ilyen vagy. Remélem, a lány is és szerencséd lesz vele. Sok sikert.
2013. szept. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

4es, azt nem tudom ő hogy van vele, azt tudom, hogy sokszor hoztam zavarba már, és olyankor csak aranyosan nevet...

Szerintem nem az a szép és a jó, aki mindenét megmutatja nekem, hanem aki ... hasonló hatással van rám és van egyénisége.

Szerelmes már voltam egyszer, vele kicsit másképp volt, ő 2 évvel volt fiatalabb, mint én szóval ez nem volt útban.

De sajna elég nehezen megközelíthető, mint egy törékeny kis virág. NEm is "nyomul"hatok, se semmi, csak finoman közeledhetek, és így sokáig tart.

2013. szept. 4. 11:31
 8/9 A kérdező kommentje:

Azt mondjuk nem nagyon értem, hogy más kérdéseinél a hasonló korkülönbséggel rendelkező dolognál szidják elég rendesen a kérdezőt, mindegy melyik fél ő.

Vagy ott és itt más a helyzet? Miben?

2013. szept. 4. 11:54
 9/9 Wadmalac ***** válasza:
Az, hogy marha egyszerű sablonos véleményt mondani tudatlanul. Ne törődj vele. Tudom milyen így elveszni két szép szemben. Ők nem tudják. Xarjál a kötözködőkre.
2013. szept. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!