Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy csak...

Miért van az, hogy csak nagyon kevés lány tart cukinak, helyesnek, amikor én is cukinak látom magam a tükörben, mással is van az, hogy nem vágja a szitut, hogy mégis miért nem jön be a lányok 99%-ának?

Figyelt kérdés
Nem értem miért rondáznak meg nyomiznak le, szerintem tök cuki vagyok. Meg szerencsére több lány is mondta már, hogy cuki vagyok. Csak az zavar, hogy a lányok többsége rondának szokott nevezni vagy úgy néz rám, mint valami undorító szörnyre. :/
2014. márc. 7. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Izlesek es pofonok. En inkabb rondanak tartom magam, de en is eszrevettem mar, hogy vannak lanyok, akiknek bejovok szerencsere! ;)
2014. márc. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet és kiderítjük :)
2014. márc. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Igen,egy kép jó lenne! :D
2014. márc. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
küldesz képet?
2014. márc. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem kuldesz kepet, buzl vagy!
2014. márc. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

xD utolsó... nagyon menő vagy, névtelenül fenyegetőztél teljesen logikus alapismeretekkel rendelkezvén... -.-


Kedves Kérdező! :)

Mindenkinek más az ízlése. Tény, hogy ha valaki nem tetszik, akkor sem kellene rondának vagy nyominak nevezni, egy lány szájából pedig az ilyen szavak egyáltalán nem hangzanak túl jól (nem mintha egy fiú szájából jobban hangzana)

Ne vedd magadra! Ha te cukinak látod magad, akkor az vagy. Érezd jól magad a bőrödben, ez a lényeg. Ne érdekeljen mások véleménye!

2014. márc. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia:)

Szerintem pont hogy a cuki fiúkat tartják helyesnek mostanában, (pl. nekem is most egy olyan a kiszemeltem)én emiatt nem aggódnék, de ha tényleg kíváncsi vagy a véleményemre, küldhetsz képet, őszinte ember vagyok! :)

17/l

2014. márc. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
képet kérhetek?
2014. márc. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!