Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A másik ember tekintetéből ki...

A másik ember tekintetéből ki lehet szűrni, hogy vonzódik-e hozzánk?

Figyelt kérdés
Régóta a vendéglátásban dolgozom így sok emberrel kerülök napi kapcsolatba. Most viszont új munkahelyre kerültem ahol egy 37 éves, fiatalos férfi főnököm lett. Már az első találkozás óta olyan fura, ha egymásra nézünk. Iszonyat kevés embernél érzem vagy éreztem eddig ezt. Amikor beszél hozzám és a szemembe néz olyan mintha "belém látna". Pár másodperc után képtelen vagyok folyamatosan a szemébe nézni, ha beszél hozzám mert olyan mintha valami erős kisugárzása lenne felém és akarna valamit. Holott lehet, hogy eszébe se jut ilyesmi, valamit mégis elég erőteljesen érzek. Ilyen tényleg van? Hogy bizonyos emberek olyan mintha "belénklátnának" vagy így lenne valamiféle "kölcsönös vonzódásuk" felénk?
2014. ápr. 25. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet érezni, és a hosszú szemkontaktus általában azt jelenti, hogy bejössz az illetőnek. :)
2014. ápr. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen van ilyen
2014. ápr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha felveszi a szemkontaktust akkor biztos, hogy nem Vagy közömbös a számára....a kérdés csak az hogy ezt mire használja!!! Lehet vele szuggerálni, manipulálni, zavarba hozni egy csomó olyan dolgot, amire önként nem is gondolnál!!!

Ha tudja, érzi, hogy hatással van Rád, akkor a kapcsolatotokba Ő lesz a domináns....és ezt a férfiak szeretik!!! :)

2014. ápr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Utolsó válaszoló: ezekre a verziokra én is gondoltam. Sok mindenre használhatja ezt, mindenesetre olyan valóban mintha nem lennék annyira közömbös számára. De kitudja... lehet, hogy minden nővel így viselkedik.:D

2014. ápr. 25. 18:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt,nagyon fura érzéseket éreztem ..még mindig a hatása alatt vagyok.
2014. ápr. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!