Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Érdeklem őt egyáltalán vagy nem?

Érdeklem őt egyáltalán vagy nem?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit nem rég ismertem meg egy esküvőn. Láttam rajta, hogy bejövök neki másnap be is jelölt facebookon. elmondta, hogy tetszem neki, bókolt is. 1 hete viszont már nem ír rám. azt tudni kell hogy más városban lakunk, elég messze és egy darabig nem fog errefelé járni. Lehet azért nem ír?

2014. ápr. 25. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha felőled nem volt érdeklődés iránta, akkor nem csoda, hogy nem jelentkezik. Te is ráírhatsz.
2014. ápr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én is írtam rá. igaz nem mertem teljesen kimutatni az érzéseimet. ő bókolt én viszont nem igazán
2014. ápr. 25. 19:14
 3/8 anonim ***** válasza:

1. Lehet, csak hirtelen tetszettél meg neki, majd hogy nem látott Téged, közben van a távolság is, ez a vágy utánad pár nap alatt el tud hidegülni.

2. Kérdezz rá, hogy megbántottad-e valamivel, és szeretnéd továbbra is tartani vele a kapcsolatot, mert mindig nagyon örülsz, amikor beszélgetsz vele és jól esnek a szavai.

2014. ápr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
inkább olyan hidegen bántam vele. nem mertem még teljesen kimutatni hogy nekem is tetszik
2014. ápr. 25. 19:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Na akkor ha érdekel a srác, akkor írj rá, különben ő nem fog tuti. Ő már megtette a lépéseket, rajtad a sor.
2014. ápr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és mit írjak neki, hogy érezze hogy tetszik de mégse vegye nyomulásnak meg szerelmi vallomásnak?
2014. ápr. 25. 19:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben meg kérdezném, hogy tényleg ne legyen nyomulós, hogy mi újság van vele? bablabla :)
2014. ápr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
és hogy érezze hogy tetszik nekem?:D
2014. ápr. 25. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!