Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan fiúkról, akik képesek sírni?

Figyelt kérdés
Első pillantása nem gondolnád olyannak, mert erőt, magabiztosságot sugall, de ha megismered már el tudod róla képzelni. Megismered, hogy legbelül mennyire is érző lélek, mennyire tud szeretni. Itt most a gyenge és vézna fiúcskára gondolok, hanem egy olyan férfira, aki ki tudja mutatni a legmélyebb érzéseit is. Például néztek egy filmet, és annyira bele éli magát, annyira meghatja, hogy könnyezni kezd. Most gondoljátok végig, és úgy válaszoljatok. Elmenekülnétek, vagy valami mást éreznétek?

2014. ápr. 25. 22:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Dehogy menekülnék, még jobban magamhoz szorítanám!
2014. ápr. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%
Ne fügyė le!
2014. ápr. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az 1. válaszolóval:) Szerintem az érték, ha egy pasinak igazi érzései vannak
2014. ápr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
És ha a személy Antiszociális?
2014. ápr. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
pont, hogy nem. ez benne a lényeg, hogy nem gondolnád róla. egy átlagos srác, akinek sok barátja van. emellet magas izmos, nem is csúnya, jó humora van, de van egy ilyen oldala is, amit szinte senki sem ismer.
2014. ápr. 25. 22:58
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem szégyen az ha egy fiú elkezd sírni, persze nem hisztis sírásra gondolok, például az elérzékenyülésre.


Én barátom pont ilyen. Kinézetre eléggé félelmetes emberke, bár nagyon kedves meg hihetetlen aranyos tud lenni, engem az aranyos de ugyanakkor sármos tekintetével vagy nem is tudom így megfogalmazni már akkor levett a lábamról, igaz hogy túlsúlyos a barátom, tehát nem épp a nők kedvence típus én vagyok az első barátnője, de én nagyon beleszerettem mert hihetetlen jó ember.


Ő nem éppen íz a síró emberke kevés dolog hatja meg ugyan, amit ki is mutat, de ő annyira szeret engem meg én is őt hogy már attól picit elérzékenyült amikor összejöttünk és ugye félénk is volt, sok csalódás miatt nem mert lépni de végül nem bírtam tovább és megcsókoltam akkor nagyon örült nekem.


De az igazi meghatódás amikor már rendesen zokogott szinte az akkor volt amikor először lefeküdtünk, hát nem gondoltam volna hogy ez lesz picit megijedtem tőle, de annyira élvezetes annyira szenvedélyes volt ugye én tanitgattam meg sok minden, és annyira szeretgettük egymást hogy egyszerűen nem hitte el hogy ez történik vele és örömébe sírni kezdett, igaz én is szépen megkönnyeztem én kezdtem ezt bevallom de annyira meghatotta hogy boldoggá tehettem őt és ő is boldoggá tett hogy meghatódott egyszerűen, percekig ölelkeztünk.


Nagyon aranyos barátom van :)


Meg akkor is észrevettem hogy picit könnyezik amikor egyszer egy szép szerelmes történetet mutattam neki, tényleg nagyon beleélte magát, nagyon meghatotta az is, bár nem zokogott de láttam rajta hogy picit bepityergett. :)


De megígértem hogy ezzel nem kínzom tovább, ez is a kapcsolatunk elején volt amikor hihetetlen érzékennyé vállt mert megkapta azt amire igazán vágyott.

Már sokkal erősebb, de ég mindig képes szeretni és még mindig hihetetlen érzékeny.

Én ezt szeretem egy pasiba aki férfias de ugyanakkor vannak érzései és tényleg képes szeretni és nem játssza meg magát!

2014. ápr. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha egy férfi, normális körülmények között nő fel, normális barátai vannak, normálisan gondolkozik, akkor valószínűleg a normális dolgokat is normálisan reagálja le. Pl.: ha sírni kell sír, ha meghatódik meghatódik, ha szeret valakit azt szereti stb. stb., ez abszolút nem nagy dolog az én környezetemben!
2014. ápr. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én eléggé érzékeny, érzelmes srác vagyok, de azt tapasztaltam, hogy csak még jobban belerúgnak az ilyen fiúkba, úgyhogy most már igyekszem elrejteni és erősnek mutatni magam még ha nehéz is.
2014. ápr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Minden ferfi tud sirni. Lattam mar a legszivtelenebbet is bogni. Tudod mikor? Nem akkor, mikor meghalt a gyermekei annya. Nem is akkor, mikor mas tragedia tortent.


Akkor, mikor kidobta egy riherongy akivel szep, kenyelmes elete volt. Mert sajat magat sajnalni azt tudta.

2014. ápr. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Most lehet hogy durva dolgot fogok mondani, de mindenki képes sírni :O Ez egy biológiailag természetes dolog.
2014. ápr. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!