Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan fiúkról, akik képesek sírni?

Figyelt kérdés
Első pillantása nem gondolnád olyannak, mert erőt, magabiztosságot sugall, de ha megismered már el tudod róla képzelni. Megismered, hogy legbelül mennyire is érző lélek, mennyire tud szeretni. Itt most a gyenge és vézna fiúcskára gondolok, hanem egy olyan férfira, aki ki tudja mutatni a legmélyebb érzéseit is. Például néztek egy filmet, és annyira bele éli magát, annyira meghatja, hogy könnyezni kezd. Most gondoljátok végig, és úgy válaszoljatok. Elmenekülnétek, vagy valami mást éreznétek?

2014. ápr. 25. 22:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Amugy en is olyan srac vagyok aki konnyezett mar meg konyvet, filmet, emlekeket, mi lett volna ha-kat(meg csupasz verebfiokat is, amelyik kiesett a feszkebol es hiaba taplaltam nem tudtam megmenteni).


Ennek az erzelmi intelligenciahoz van koze, amit lehet fejleszteni (pl. olvasassal). Igazabol en nem vagyok biztos benne, hogy ez egy jo dolog. Szerintem attol fugg, talalsz e olyasvalakit akivel meg tudod osztani ezeket az erzeseket. Mivel nekem nem sikerult en mar banom, hogy focizas helyett regenyolvasassal toltottem a fiatalkoromat.


Pozitiv hozadeka ennek az egesznek sosem volt :( Papiron persze jol hangzik ez az erzelmes ferfi dolog, de mint sok mas ez is ketelu. Nagyon tudok szeretni, de szenvedni is.


egy fiatal ffi aki nem akart felnoni es nem is tette

2014. ápr. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
6-os tortenete nagyon tetszett, kar, hogy nekem sosem lesz reszem ilyesmiben (pedig van valaki, akit szetkonnyeznek ha megolelne, de elobb lesz otosom a lotton(sosem adtam fel egy arva szelvenyt sem))
2014. ápr. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A 6-os válaszoló története némileg visszaadta a reményt arra, hogy létezik olyan nő is a világon, ahol nem kell egy tökéletes színdarabot megjelenítenem, mint az emberek 95%-nak.
2014. ápr. 26. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
En fiatalabb koromban sokszor elsirtam magam aprobb dolgokon is, eszre sem vettem mennyire rossz szinben tuntem fel emiatt, piszkaltak is ejjel nappal. Azota megtanultam hogy masok elott nem fogok sirni, csak magamban de akkor is keves zajjal. Akik nem ismernek nem fogjak megerteni miert sirsz igy jobb ha elottuk visszafojtod a konnyeidet, szerintrm.
2014. ápr. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ha egy lány miatt sír (mer pld szakítottak) az aranyos és talán más lányok is felfigyelnek rá mert látják h tiszta szívből képes szeretni de ha állandóan hisztizik az szánalmas és azokon ink csak röhögni szoktak. L
2014. máj. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!