Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem lehet olyan fiatal...

Miért nem lehet olyan fiatal lányt találni, aki benne lenne egy szexbarátságban?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok valami helyes fiú, nem is kell szép lány, csak olyan, aki jó barátnak és szexpartnernek egyaránt, de sajnos egy lány sincs benne a szexuális élvezetekben velem, mindenki vagy járni akar vagy semmit sem velem. Mondjuk, mert ronda vagyok azért sem könnyű, eddig csak egy lányt tudtam pettingre is ingyen rávenni, de több nem jött össze még.
2014. ápr. 26. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert akkor "nincs tartása", illetve "ordas qurva".
2014. ápr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hidd el hogy lehet találni, nagyon sokaknak van ilyen jellegű kapcsolata :)
2014. ápr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 CptTomato ***** válasza:

Miaz hogy nem lehet találni...

Nem mondom h minden sarkon van egy... de mondjuk így belegondolva van, csak ők fizetést is kérnek...

szóval nem könnyű de azért nem is nehéz találni..

2014. ápr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mert ha egy pasi nem akar komolyan kapcsolatot, csak szexet, akkor ő a helyi bika, és mindenki felnéz rá, fordítva viszont, az a nő, aki nem akar kötöttségeket csak egy hülye qrva -.-
2014. ápr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 CptTomato ***** válasza:
Utolsó ez nem igaz...én nem vagyok helyi bika...és akika a partnereim vagy voltak .... se voltak qrvk
2014. ápr. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
lehet találni, én pl simán benne lennék, úgy sem vagyok a komoly kapcsolatok híve (mielőtt még bárki: nem, nem vagyok k1rva). szerintem veled van a gond, vagyis a kinézeteddel. 19L
2014. ápr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6, hány privátod érkezett eddig? :D
2014. ápr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#5, sajnos sok pasi így gondolja....
2014. ápr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy kockahasú jóképű izomkolosszus, szexelni pedig minden lány ilyenekkel akar, másokkal csak akkor, ha odadobod az egész életed, minden energiád, a szabadságod, stb.
2014. ápr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!