Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A testem miatt nem jövök be a...

A testem miatt nem jövök be a lányoknak? Vékony vagyok, alacsony. Vagy mi más lehet?

Figyelt kérdés

172cm vagyok és 60kg, 18f. Mondták már, hogy helyes vagyok, nem is gondolom magam csúnyának, sőt pont az ellentétjét. De ha csak az arcom nézzük.. Alacsony vagyok, vézna, kb semmi izom nincs rajtam.. Emiatt, de főleg a magasságom miatt eléggé nincs önbizalmam, bármerre nézek mindenki magasabb, izmosabb nálam, még a lányok is kb ilyen magasak, akiket látok utcán.

Nagyon nehezn hízok, edzek is de hát egyenlőre sok eredménye nincs. Tudok esteleg egy képet küldeni ha valakit érdekel.


2014. ápr. 26. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:

173 cm magas vagyok, 58 kg.Rajtam sincs sok izom, de nem is akarok. Hidd el, vannak olyan lyányok, akik szeretik a vékony pasikat.

18F

2014. ápr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát én még nem találkoztam ilyennel..
2014. ápr. 26. 22:47
 3/8 Noydra ***** válasza:

Magasságoddal nincs baj, szóval nem hinném, hogy az a probléma.(Pont 172 vagyok, azért mondom)

Viszont tényleg elég vézna lehetsz, edzz kicsit, az ad önbizalmat.

2014. ápr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Èn úgy vagyok vele, hogy voltam én köpcösbb, testalkatra és arcra is sokkal pocsékabbul néztem ki.

Jobb az ha vékony vagyok.

2014. ápr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem a vékony fiúk tetszenek :D
2014. ápr. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérlek nézd meg a feltted levő kérdést. Szintén egy ilyen szerecsétlenség írta mint te. Nincs kedvem újra leírni vagy bemásolni, ezért olvasd el a 3. hozzászólást. Az a véleményem rólad. Na üdv.
2014. ápr. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Egyáltalán nem vagy alacsony. Nekem spec. a vékony férfiak tetszenek, ám vékonyból is van több kategória. Nem mindegy, hogy petyhüdt-e az a néhány izma az illetőnek, vagy feszes. Ha zavar téged hogy nem vagy izmos, próbálj edzeni, sportolni.

Amúgy csak a vékonyság miatt nem hiszem, hogy nem jönnél be valakinek. A tesóm pl. 165 cm és 47 kiló, mégis az összes csaj sunázná a környéken :D sok múlik a kisugárzáson is. :)

2014. ápr. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem vagy alacsony, ha meg nincs rajtad izom, akkor el kéne kezdeni tenni érte, másoknak sem csak úgy "termett"...
2014. ápr. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!