Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek is fura, hogy bár...

Szerintetek is fura, hogy bár többnyire a nagyon apró kb.150-157centis lányoknak jövök be (mert én nagyon alacsony fiú vagyok), de van, hogy tőlem magasabb kb.172-175centi magas lányok is vonzódnak hozzám, adnak jeleket?

Figyelt kérdés
Példuául most is van egy ilyen pár centivel magasabb lány és nevet vicceimen meg látom, hogy néz engem, mosolyog, próbál poénkodni ő is és épp nekem mondja mindig, pedig én leszarom amúgy, bár már kezd engem is érdekelni, úgyis rég dugtam már. :P

2014. jan. 10. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azt gondolja, hogy a magasságbeli lemaradásodat más téren kompenzálod :D
2014. jan. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem furcsa,hogy egy törpét egyáltalán észrevesznek.
2014. jan. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát azt már megszoktam, hogy a törpe lányok szoktak rám nyomulni bulikban is például, de az ilyen magasabb lányok tényleg nem igazán vesznek észre, utoljára vagy két éve volt hasonló lány, aki így adtaj egyértelműen a jeleket, csak őt én utasítottam el és úgy tudom, eléggé megviselte, állítólag sírt is miattam, de azt nem tudom, hogy tényleg igaz volt-e.
2014. jan. 10. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!