Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » "Bocsi, de van barátom" az...

"Bocsi, de van barátom" az esetek hány százalékában lekoptatós szöveg?

Figyelt kérdés
Főleg nők válaszára vagyok kíváncsi. Gondolom akkor dobjátok be ezt a Jokert, ha nem jön be a férfi.
2014. ápr. 26. 23:41
1 2
 1/17 Tibohr ***** válasza:
hát az esetek 100%-ban azt akarják h húzd el a csíkot, nem mindegy h azért mert tényleg van pasijuk, vagy mert egy gelesztás féregnek néznek? :P
2014. ápr. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert sok haverom szerint ez csak egyfajta teszt, kíváncsiak, mit reagálsz rá, elég "tökös" vagy-e. Erre próbáltam rákérdezni.
2014. ápr. 26. 23:45
 3/17 anonim ***** válasza:
Ez egy tipikus lekoptatós szöveg a szebbik nem részéről.
2014. ápr. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Tibohr ***** válasza:
Hát akkor miért nem írod oda ezt is? xd Hát egyébként ilyen valóban előfordul, de azért szerintem nem olyan nagy arányban, de figyelj, sosem tudni h épen mi az igazság, szal ne szabjon ez a dolog neked egyből gátat ;) csak ha nagyon szajkózzák... akkor szabjon xd
2014. ápr. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Tehát akkor ezért nem kopnak le a pasik ha ezt hallják,hogy van barátom.Na,mostmár minden érthető.
2014. ápr. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nekem volt már egyszer-kétszer anno, hogy úgy küldtem el valakit ezzel a szöveggel, hogy nem volt senkim. Nem túl szép hazudni, de sajnos az őszintébb "nem vagy az esetem" válaszomra előtte sokszor ráfáztam, vagy durva reakciók jöttek, vagy hosszú ideig tartó kellemetlen magyarázkodás, úgyhogy amikor ebből elegem volt és hamar meg akartam szabadulni az illetőtől, végül már én is alkalmaztam ezt.

De nem azért, hogy tovább próbálkozzon, hanem azért, hogy Isten őrizzen a további próbálkozásaitól, sőt amilyen gyorsan lehet, felejtsen el.

2014. ápr. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
ez shit teszt ilyenkor azt kell mondani, hogy ki kérdezte vagy pedig hogy jaj de jó, nekem is van barátom, mindig jön velem sörözni. XD
2014. ápr. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Az esetek elég nagy részében lekoptatós szöveg. :(

24N

2014. ápr. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
#2: ezt hogy érted? még is milyen tökösségi teszt? ha ezután a szöveg után felordítasz, hogy "NEM!" és helyben megerőszakolod, akkor átmész a teszten?
2014. ápr. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nálam 0%-ban. Van barátom, és ha ezt nem veszik tudomásul, és tovább nyomulnak, akkor már nem szépen fogom lekoptatni.

Amikor még nem volt barátom, akkor soha nem hazudtam azt, hogy van, akármennyire is vissza akartam utasítani valakit.

2014. ápr. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!