Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez most komoly?

Horus magnus est kérdése:

Ez most komoly?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik, és össze akartam vele jönni, erre egy ronda vékony srácot választott helyettem. Megjegyzem én sem vagyok egy Adonisz, de azért nem vagyok olyan bűn ronda mint az a srác. Komolyan, mit kéne tennem, megvernem a gyereket, ha a csaj közelébe megy?

2014. ápr. 27. 02:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ha megvered, még mélyebbre ásod magad...de már értem, miért nem téged választott
2014. ápr. 27. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért?
2014. ápr. 27. 02:13
 3/10 A kérdező kommentje:
Jó akkor nem verem meg, de mégis mit csináljak ilyenkor, mi van abban a gyökérben ami bennem nem?
2014. ápr. 27. 02:14
 4/10 anonim ***** válasza:

A kérdés alapján a belső tulajdonságai jobbak.

Másik: A szépség még mindig relatív... és ne feledjük olyan lányok is vannak, akik a belsőt részesítik előnyben, ilyen fiúk is vannak. Van olyan, akiknek mindkettő egyaránt fontos. És sajnos vannak felszínesek is...

Mással jött össze, fogadd el. Nem tudsz mást tenni...

2014. ápr. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pl nem szid felszínes dolgok miatt másokat :)
2014. ápr. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. ápr. 27. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Felőlem akár Adonisz is lehetnél, akkor sem kellenél, ha így vélekedsz másokról.

2014. ápr. 27. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tegyél fel mind kettőtökről képet és majd meg látjuk ki a rondább.
2014. ápr. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én kérdezem: Ez most komoly? Azt hiszed, valamit is megoldasz, ha megvered a csaj választottját? Tanulj inkább az esetből, keresd meg, mi volt az oka, amiért őt választotta, és a legközelebbi csajhoz már ezzel a tudással felvértezve közelíts.
2014. ápr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

:DDDDDD ezt nem kérdezheted komolyan? hát még jó hogy a másikat válaszotta :D ( már bocsi,de lent kifeljtem bővebben a véleményem)

1.- intelligens ember nem erőszakkal oldja meg a dolgokat

2.-miért gyökér? miért őt akarod hibáztatni? hiszen egy kapcsolathoz két ember kell,és a csaj is egyaránt akarta :DDD

3. Hogy mi van meg a srácban ami benned nem? :D hát mondjuk a belső értekek :D :D

Inkább fogadd el,hogy valakinek nem tetszel,ez van sajna.

2014. ápr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!