Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan hozzam a tudtára?...

Hogyan hozzam a tudtára? Férfiak ha nektek tetszik egy lány hogy mutatjátok ki neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú kezdek beleszeretni, kollégák vagyunk. Nagyon félek a csalódástól attól is tartok ha ezt meg tudja akkor megromlik a baráti kapcsolatunk. Igazából hogyan lehetne lehetne rá jönni, hogy én nem e tetszek neki.

2014. ápr. 26. 23:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én sehogy, viccen kívül.
2014. ápr. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Tibohr ***** válasza:
Nekem erről nincsen véleményem.
2014. ápr. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nézd meg gatyán keresztül feláll e neki, ha igen, akkor lehet róla szó, ha nem akkor nem.
2014. ápr. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"Komolyan? De mi van ha neki is bejössz csak félénk? és fél kimutatni az érzésit?"


Nem szeretem a privátokat!


És igen komolyan. Nincs semmi mivel én még nem jöttem be senkinek, szóval probléma letudva. :)

2014. ápr. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Írj neki egy mail-t amiben van vote:

"Ki vagyok éhezve, tudsz segíteni?" Yes;No;Maybe

2014. ápr. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egyén függő szerintem. Nekem ha tetszik egy csaj, és kolléga, akkor próbálok humorosan viselkedni vele, mindig keresni a társaságát. Ha látom, hogy szimpatizál velem, akkor elhívom valahova. Utána meg már úgyis megy minden magától.

Próbálj vele te is hasonlóképpen viselkedni vele, abból le tudod szűrni, hogy viszonyul hozzád.

2014. ápr. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát nagyon vicces :/
2014. ápr. 26. 23:24
 8/12 anonim válasza:

1. Megtanulsz helyesen írni.

2. Odamész és megkérdezed tőle.

2014. ápr. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hogyan mutatjuk ki? Általában megmondjuk...
2014. ápr. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tehát azt szeretnéd, hogy rád nyomuljon, de azt nem szeretnéd, hogy kiderüljön, hogy te szeretnél tőle valamit, mert ha ő nem, akkor megromolhat a barátságotok.


Hát nehéz ügy. Ahogy előttem írta valaki, legyél vele kedves, beszélgess vele sokat, keresd a társaságát. Ha tetszel neki, akkor az ő dolga lépni, ha pedig nem tetszel neki, akkor nem fog lépni. Ezen kívül nem hiszem, hogy tehetnél valamit.

2014. ápr. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!