Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Igaz lenne, vagy csak a...

Igaz lenne, vagy csak a lehetőséget látják?

Figyelt kérdés

Elvégeztem az iskolát, nyertem egy vissza nem térítendő pályázaton és megcsinálhattam a pénzből a saját vállalkozásomat. Szerencsére nagyon jól megy, nincs okom panaszra.

Ahogy ez a vállalkozás beindult, persze vettem magamnak néhány új dolgot, ruhát, telefont stb...


amióta ez van úgy veszem észre, hogy a nők is jobban érdeklődnek irántam, de megmondom őszintén, bár lehet hihetetlen, hogy rosszul esik.


Ameddig nem voltam vállalkozó észre sem vettek, most meg 3-4 nő van körülöttem egyszerre.

Megkérdeztem tőlük, hogy mit látnak bennem, ami miatt folyton velem vannak, keresnek, érdeklődnek irántam és nem csak barátilag...

Kb mindegyikük azt mondta, hogy magabiztosságot és biztonságot sugárzok.

Ekkor rögtön az ugrott be, hogy a pénz megváltoztatott és talán nagyképű tuskó lettem.


Megkérdeztem a családomat, barátokat és azt mondták, hogy ugyan az az ember maradtam aki voltam. Hiszek nekik, mert nagyon összetartó családunk van és elég bensőséges is.


Akkor most én kellek a lányoknak? Vagy a pénzem? Vagy mi van?


Totál nem értem ,eddig miért nem sugároztam magabiztosságot és biztonságot.



2014. ápr. 27. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
"magabiztosság és biztonság" = pénz. Ezt jól tanuld meg. Ezeket a nőket vidd haza, dugjad őket rendesen, de ne remélj sokat. Maximum pozitívan csalódsz.
2014. ápr. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hogy milyen rosszindulatú itt mindenki... Arra gondoltál már, hogy egyszerűen csak magabiztosabban lépsz fel a nők előtt most, hogy van egy jól futó vállalkozás a hátad mögött? Nyilván a családodnak nem tűnik fel, hiszen nem velük flörtölsz, hanem a nőkkel.
2014. ápr. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Előtte is pont ugyan úgy flörtöltem, csajoztam mint most. Nem csinálok semmit másképp.
2014. ápr. 27. 18:05
 4/10 anonim ***** válasza:

Jaj, kettes, dugulj már el. Nem egyszer csináltam kisebb kutatásokat. Volt, hogy elmentem bulizni 2000 forinttal a tárcámban, és elővettem a tartalék mobilomat (galaxy Ace még 2 éve). Akármelyik csajhoz odamentem, mindegyik elhajtott. Következő héten megpakoltam a tárcámat, és egy 200.000-es telefonnal mentem, ugyanúgy öltözve, ugyanazzal a viselkedéssel simán felszedtem azt a csajt, aki egy héttel előtte lekoptatott.


Persze, lehet, hogy az az adott nő tényleg lát valamit a személyiségében, de ettől függetlenül nem árt óvatosnak lenni...

2014. ápr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez téged minősít inkább és azt, milyen helyekre jársz bulizni, nem pedig az összes létező nőt a földön...
2014. ápr. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Biztosan... nem gáz, hogy 5 különböző országban, és 30 különböző helyen próbáltam ezt a módszert. Biztosan én vagyok gáz, valóban, engedélyt kérek elnézést kérni.
2014. ápr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hú de felvágós lettél hirtelen... bocs, de azért még vannak értelmes nők, én pl. azonnal elhajtanálak, főleg ha a való életben is ilyen a stílusod.
2014. ápr. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Látod, te is anélkül elítélsz, hogy ismernél. Tudod, hogy miért kerültem külföldre? Elárulom, nem nyaralni voltam, és nem is azért mentem ki dolgozni, mert itthon nem lett volna helyem.


Nem ilyen a stílusom egyáltalán, csak leírtam a véleményem, Te pedig egyből rámfogtad, hogy rosszindulatú vagyok. Egyáltalán nem vagyok az, de bizony vannak olyan nők, akiket a pénz vonz, és ezt szerintem Te is tudod... és az ilyenek akkora csalódást tudnak okozni, hogy az hihetetlen.

2014. ápr. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
7. Öngól :D
2014. ápr. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9: részben neki is igaza van... de ezen az oldalon nem járt még, úgyhogy nem feltétlenül tudja, milyen ez.
2014. ápr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!