Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 16-20 éves csajok! Mi az első...

16-20 éves csajok! Mi az első 5 dolog amit megnéztek egy fiún?

Figyelt kérdés
17/f
2014. ápr. 27. 21:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Arc, kéz, cipő, testalkat, össz kisugárzás. 19L
2014. ápr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A cipőt miért? Ha mondjuk nem Suprát hord.. hanem olykor acélbetétest... akkor már nem is lehet valaki rendes srác.. ?
2014. ápr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Hát ha acélbetétest akor már nem

16/F

2014. ápr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem a márka vagy a fajtája számít, hanem a tisztaság. Hogy egy fehér converse cipőn ne látszódjon, hogy 2 éve csak azt hordja és már fekete...
2014. ápr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
szerintem vicces ha már valamit mondani kell egyből a fehér converse cipőt mondod:)
2014. ápr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szemléletes példa volt úgy gondolom. Persze belekötni mindenbe lehet. :)
2014. ápr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
3: Mi az, ha valaki néha acélbetétest hord, akkor már nem lehet rendes? -.- Az ilyen felfogások mikor fognak már eltűnni... hihetetlen. Gondolom egy rocker ismerősöd sincs és alaptalanul mondod a hülyeséget. De még ha 1-2 idiótát ismernél közülük ( mert mindenhol vannak ) is baromság lenne azt kivetíteni több millió emberre...
2014. ápr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Attól lehet valaki normális és hűséges.. sőt.. Egyfajta egyéniség, meg valamivel férfiasabb mint ezek a színes idétlenségek.
2014. ápr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

1. páwa-e? ( ez kizáró ok. Aki ennyire birka és igénytelen a kinézetére az már taszít)

2. Haj, BOROSTA (a gyengém) :)))

3. Szem, tekintet-sajnos csak ide jutott, de ezt próbálom elébb erőszakolni

4. cipő- volt srác akinek magamban dicsértem a cipőjét a metrón és még aznap arról ismertem fel a saját sulimban :D

5. járás, tartás- görnyedt, csoszorgást nem szeretem (mivel engem is feltart). Nem az a gond ha látszik rajta, hogy fáradt, hanem az hogy még legkipihentebb pillanatában sem képes felemelni a lábát és csoszog

+1.összhatás

+2. kisugárzás (habár ez néha látszik már a tekintetéből)

a "+"- os pontokra általában nincs időm, kivéve ha utazunk vagy várakozunk stb...

17/l

2014. ápr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Arc, szemek, test,haj ennyi, ha tetszik vagy megfog benne valami akkor úgyis jobban meglesem. Ja és felőlem lehet acélbetétes mert én is azt hordok. 20L
2014. ápr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!