Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy derítsem ki, van-e...

Hogy derítsem ki, van-e barátnője?

Figyelt kérdés

Van egy srác egyetemen, akivel mostanában szoktunk írogatni egymásnak, heti egyszer találkozunk közös öntevékeny kör miatt, kedvelem, meg olyan, mintha próbálna közelebb kerülni, de annyira nem vagyunk még jóban, meg bizalmatlan is vagyok.

A képei között találtam egy kb egyéves fotót, ahogy kézen fogva sétál egy lánnyal, de nyilván nem kérdezhetek rá, meg a barátaival sem vagyok annyira jóban, hogy ezt megkérdezzem.

Másik karra járunk, tehát amúgy sem futok vele össze soha, hogy esetleg "kémkedhetnék" :P


2014. ápr. 27. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Roppant egyszerű, meg kell tőle kérdezned.
2014. ápr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

most láttam még egyet, ez kb négy hónapos, de csak egymás mellett ülnek.

Nem tudom megkérdezni, annyira nem vagyunk jóban, meg amúgy is fiú ügyben nagyon béna és visszahúzódó vagyok

2014. ápr. 27. 22:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs valami közös ismerősötök akit megtudnál kérdezni? Vagy egyszerűen kérdezz tőle egy ilyet amikor beszélgettek: "És mit csináltál a hétvégén? Otthon voltál? Vagy barátnőztél?" A válaszából pedig megtudod :D
2014. ápr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de ez nagyon átlátszó :)
2014. ápr. 27. 23:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor ne tud meg, és kattogjon azon az agyad egész nap, hogy van, vagy nincs. Jó elmélkedést.
2014. ápr. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!