Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Erdemes vele foglalkozni?

Erdemes vele foglalkozni?

Figyelt kérdés

Van egy srac aki mostanaban irogat nekem facen,hogy szeretne velem talalkozni. Meg soha nem lattam eloben valoszinuleg o sem engem. De annyira folenyes,semmit se mond magarol,nincs kozos temank..

Nemhiszem,hogy tisztaban van vele,hogy en nem vagyok az a bulizos tipus inkabb komolyabb vagyok es nem szeretem az olyan random kapcsolatokat..hogy nah mind1 csak legyen mar nekem is vegre valakim.

Szerintetek erdemes talalkoznom vele?


2014. ápr. 28. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Egyáltalán nem. 18/F
2014. ápr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lehet élőbe tök más lesz.
2014. ápr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ha csak azért, hogy legyen valakid... akkor szerintem egyáltalán nem érdemes belekezdeni... HA nem érzel iránta semmiféle vonzalmat, akkor értelmetlen :).
2014. ápr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
En is igy gondolom.Inkabb varok arra aki megert es lehet vele kommunikalni mintsem hogy mennyek csak hogy nekem is legyen vegre mar valakim..
2014. ápr. 28. 22:00
 5/8 anonim ***** válasza:

én a helyedben nem foglalkoznék vele. az ilyenek egyszerre több lánynak is irogatnak. még megbántódni se nagyon fog. te viszont annál inkább, ha esetleg a későbbiek során...

17/F

2014. ápr. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem varok megvilagosodast ettol az oldaltol,deazert jo megkerdezni titeket,fiukat ti megis csak tudjatok es ismeritek "trukjeiteket" es van hogy egy ezer idegen is sokat tud segiteni :)
2014. ápr. 28. 22:05
 7/8 anonim ***** válasza:
hany eves vagy?
2014. ápr. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
17 vagyok
2014. máj. 3. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!