Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan lány aki szeretn...

Van itt olyan lány aki szeretne velem ismerkedni? Bővebben a leírásban.

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok Sárospatakon lakom, kicsit magányos érdekes srác aki szeretne megismerkedni egy közelemben lakó aranyos lánnyal akivel minden bolondságot átélhetek, 18 év körüli magabiztos jelentkezőket várok legyen belevaló csaj aki nem fél egy pofont lekeverni ha bekattanok :)

2014. ápr. 29. 01:30
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Én jelentkeznék... De nagyon remélem, hogy a swaget meg a yolot csak poénból írtad oda, mert ha mégse, arra a pofonra talán nem is kell majd olyan sokat várnod, baby ;D 16/L
2014. ápr. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
A swag yolo az csak poén! Csak irónia! :D
2014. ápr. 29. 01:38
 3/30 anonim ***** válasza:
Oh, remek. Akkor nyugodtan megdobhatsz egy priváttal :D
2014. ápr. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
:))
2014. ápr. 29. 01:39
 5/30 anonim ***** válasza:
17%
Ez ilyen könnyen megy? Én dugni szeretnék, lányok jelentkezzetek! :D
2014. ápr. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Jah csak én nem "dugni" szeretnék :) Hanem komoly kapcsolatot szeretnék. Ha dugni szeretnél akkor menj discoba :) Igen és ilyen könnyen megy, fura, de mintha a kedves válaszoló a lelki társam lenne! :)) Nemsokára találkozunk :) Eléggé heves érzelmek alakultak ki közöttünk! :D :) Hasonlítunk egymásra :)
2014. ápr. 29. 20:12
 7/30 anonim ***** válasza:
Sok boldogságot nektek ;)
2014. máj. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
Olykor nagyon tudom irigyelni az olyanokat min ti x)
2014. máj. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Próbálom elmagyarázni! :) Lehet hogy kicsit zavaros lesz! :) Konkrétan 30 perc levelezés után szerelmet vallatunk egymásnak és elvileg mind a ketten bekönnyeztünk a gép előtt. :) Fura volt.. :) "Én vagyok a világ legszerencsésebb lánya" stb.. :) És én is eléggé lelkes lettem! :) Remélem nem vagyok naiv :) Én hiszek neki :)

Háth, Nagyon remélem hogy nem valami szívatás.. Ilyenkor tényleg elgondolkozik az ember hogy ez valóság-e mert eddig olyan mint egy csoda... Remélem továbbra is jól alakul.. Ez még csak internet! De már most hihetetlen az egész.. :) Túlságosan idilli és tökéletes az egész... Szó szerint minden érdekli ami engem is.. Ezért a lány is gondolt arra hogy esetleg trollkodás, mert kezd túlzóan jó lenni.. :) Ezért kitaláltuk hogy küldünk képet egymásnak úgy hogy a tenyerünkre írjuk egymás nevét :).. Túl sok kamureget néztem és félek még mindig egy kicsit.. És még van egy-két különös dolog ami sajnos még nem tisztázódott.. És Tegnap este eléggé durva témát hoztam fel.. orwell,huxley, szép új világ,stb ezért is vagyok izgatott! :) Azért hoztam fel ilyen témát mert tényleg minden érdekelte furcsa módon ami engem is. Kíváncsi voltam hogy vajon ez is érdekli őt? :) Hajnali 2 óra volt és aludnia kellett menni, ez sem tiszta még :) Erről még egy lánynak sem meséltem, még a volt barátnőmnek se. Tényleg nagyon bízok benne! Már most úgy érzem mintha a legjobb barátom is lenne egyben! Nagyon remélem hogy sose fogok csalódni! Bár sokan mondják nekem hogy naiv vagyok, de én hiszek a lányban! :) Hiszek neki! :)

2014. máj. 1. 15:34
 10/30 A kérdező kommentje:
És köszönjük! :) Remélem továbbra is jól alakulnak a dolgok! :) Még csak 2 napja ismerem, Interneten!! :)
2014. máj. 1. 15:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!