Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan lány aki szeretn...

Van itt olyan lány aki szeretne velem ismerkedni? Bővebben a leírásban.

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok Sárospatakon lakom, kicsit magányos érdekes srác aki szeretne megismerkedni egy közelemben lakó aranyos lánnyal akivel minden bolondságot átélhetek, 18 év körüli magabiztos jelentkezőket várok legyen belevaló csaj aki nem fél egy pofont lekeverni ha bekattanok :)

2014. ápr. 29. 01:30
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
De en azert probalok bizalommal nyitni tovabbra is az emberek fele! :) Csak jatszott velem a lany egy kicsit! :) Nem veszes a dolog egyaltalan! :) Csak egy kicsit megvezett! :)
2014. máj. 10. 21:48
 22/30 A kérdező kommentje:
Es amugy is szamomra nagyon fontos ertek a megbocsajtas es a szeretet! :) Sose tudtam amugy senkire haragudni! :) Tobbet er a nyugalom es a beke! :)
2014. máj. 10. 21:51
 23/30 A kérdező kommentje:
Tovabbra is varom bizalommal lanyoknak a levelet! :)
2014. máj. 10. 21:52
 24/30 anonim ***** válasza:
Hát ez elég durva... Kinek van erre ideje, hogy ezzel szivat másokat... Nekem szerencsére nem egy kapcsolatom úgy indult, hogy a neten ismerkedtünk meg, jelenlegi is 3 éve tart, de ilyen mint veled még sosem fordult elő velem szerencsére. Sok sikert, de a GYK oldal nem feltétlen erre való, így lehet célszerűbb lenne egy erre specializálódott oldalt is felkeresned!
2014. máj. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Nem tudom... De vagyok olyan szerencsétlen hogy megint szívat valaki. :( Megint adja a lelki társ érzetet, Ugyan azt szereti amit én. Hogyha írom hogy szeretem Orwellt, akkor természetesen ő a kedvenc írója. Profibban csinálja mint az előző troll. Hogyha mondom hogy szeretem ezt és azt a stílusú zenét akkor ő is azt szereti. Ha szeretem a természetet akkor természetes hogy vidékre akar költözni,"és el tudná képzelni hogy velem". Onnan tud rólam információkat hogy kiírtam egy másik kérdést is. Ott pedig megadtam az érdeklődési körömet és nyilvánosan bemutatkoztam benne. És tetteti a tökéletes ideális lányt számomra aki ugyan azt szereti/gondolja amit én. Hogyha átadok neki egy gondolatot, akkor megismétli más szavakkal. És olyanokat írt nekem hogy: "szeret engem" és "mindig is rám várt" mert én egy "kivételes ember vagyok", és "nagyon szeret engem"... Ismerősök nem megjeleníthetők a facebookján,nincs kint kép,eléggé fake szaga van a facebookjának. Kértem képet,felajánlottam hogy küldök én is. Azt mondta hogy küld és azóta semmi válasz 2 napja. Szintén otthagyott egy szép beszélgetés után. Ráadásul úgy köszöntünk el hogy azt írta nekem hogy szeret engem. És azóta semmi. Se facebookon, se telefonon semmi híre. Nem értem miért kell engem kicsinálni. Én csak szeretni szeretnék egy lányt... Miért kell szórakozni az érzéseimmel? Hogy lehetek ekkora szerencsétlen hogy 2 troll egymás után? Egy teljesen alternatív kérdésem alapján rám írt egy lány! Nem tudhatta az előző troll hogy én írtam ki azt a másik kérdést! Nem nyomozhatott le! Kizárt hogy ugyan az a lány lenne! Miért futok bele trollokba? Kinek van erre ideje? Vajon hány ilyen ember műveli ezt? 2 Ilyen egymás után? Ilyen gyakori lenne? Vagy csak itt szórakozik sok ember? De ilyen mély,komoly,precíz szinteken, időt nem kímélve? Órákat cseteltem,leveleztem ezzel a lánnyal is.
2014. máj. 16. 02:03
 26/30 A kérdező kommentje:

Nem kell hogy tökéletes legyen egy lány és ugyan azt szeresse amit én. Nem kell hogy szuper intelligens legyen és a lexikális tudása egy egyetemi professzoréval vetekedjen. Nem vágyok csodálatra sem a tiszteletre... Egy egyszerű átlagos szolid lány is megteszi aki hogyha azt mondja hogy szeret engem akkor nem szórakozik hanem úgy is érzi valójában... Nagyon fáj... Ráadásul úgy hogy 2 hónapja szakítottam a barátnőmmel... De túljutok ezen is... És továbbra sem adom fel! Egyszer csak megtalálom azt a lányt aki nemfog kihasználni és igazat mond nekem! Nem adtam fel a bizalmamat a lányokban! Én szeretem a nőket továbbra is! És a barátnőm is egy csodálatos lány volt! És gyönyörű szép emlék volt! :) Remélem sikeres és boldog lesz nélkülem is! :) Nagyon szeretnék egy kedves szeretetteljes lányt! :) Mindegy hogy hogy néz ki tényleg!

Kinézeten bárki tud változtatni idővel! És én türelmes vagyok akár évekig is! :) Pl a 220 kilós barátom aki lefogyott 100 kilóra! És abbahagyta a drogozást! :) Bárki tud idővel változni! Ezért kell kitartani mindenki mellett! :) Az a lényeg egy lányban hogy ne hazudjon soha,legyen vidám,nevessen velem együtt a hülye vicceimen,értsük/szeressük egymást! :) És szerethessem őt tiszta szívemből! :) Ennyi! És tartsunk ki egymás mellett hűséggel a jóban és rosszban egyaránt! :) És bocsássunk meg egymásnak bármi történjen akkor is! :)

2014. máj. 16. 02:23
 27/30 anonim ***** válasza:

szia

bár nem szoktam neten ismerkedni, de sajnálom hogy 2en is átvertek

ha szeretnéd, beszélgethetünk, de előre mondom, hogy azok alapján amiket eddig leírtál, nem egyezik az érdeklődési körünk (mondjuk olvasni nagyon szeretek, de nem ilyeneket)

17/l

2014. máj. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Nekem a leírtak alapján nagyon szimpatikus vagy, csak kár, hogy az ország másik felében vagy.

16/l

2014. máj. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Kedves 08:38 #27! :) Nemigazán osztottam meg itt hogy mi lenne az érdeklődési köröm, csak annyit lehet tudni rólam hogy szeretem Orwellt. És én sem tudom hogy neked mi lenne az érdeklődési köröd. De engem sok dolog érdekel,eléggé tágnak és nyitottnak tartom az érdeklődési körömet. Bármiről szívesen beszélgetnék veled! :)
2014. máj. 18. 10:18
 30/30 A kérdező kommentje:
#28 08:39 Örülök neki hogy így gondolod! :) A legjobb barátom is kb 300km-re lakik tőlem. És vele is rendszeresen szoktam találkozni :) Tehát az utazás,távkapcsolat számomra megszokott dolog! :) Vonaton töltöttem a fél életemet eddig is. :) És az igazi szerelemnek szerintem nem szabhat semmi korlátot! :)
2014. máj. 18. 10:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!