Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan jelezzem neki hogy...

Hogyan jelezzem neki hogy tetszik? 14/L

Figyelt kérdés
van az osztályban egy fiú akivel szinte csak abban különbözünk hogy ő fiú én meg lány, szóval nekem nagyon tetszik de nemtudom hogyan tudassam vele

#tetszik #nemtudom hogyan mondjam el neki
2014. ápr. 29. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Bökdösd fészbúkon.
2014. ápr. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

nezz ra orakon vagy amikor jol esik de ugy hogy eszrevegye ha a szemedbe nez mosolyogj raha visszamosolyog akkor van eselyed kiveve ha csak ugymond udvariassagbol mosolyog vissza

aztan menj oda beszelgess vele esetleg ha olyan vagy ra is kerdezhetsz hogy kedvel e.

szerintem nyugodtan kezdemenyezhrtsz te is hivd el valahova akar csak suli utan hogy hazakiserne e vagy hetvegen egx delutan.

mi elegge bonyoluld dolog volt de nem jarunk csak jo baratok vagyunk ma delutan elmentem hozzajuk modta hogy setaljunk egyet es aztan szemebe repult egy bogar elkezdett konnyezni elfolyt a sminkje :D aztan elkapott egy nagy eso elszaladtunk hozzank (szo szerint szaladtunk) aztan darabig ott beszelgettunk aztan hazakisertem ott is beszelgrttunk kicsit es olyanokat nevettunk :D

hat ha valami erdekel ird le probalok segiteni kritikat nem kerek senkitol helyesirast illetoen de telefonrol vagyok.

14/f

2014. ápr. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Jelezd" úgy, mint az F1-ben: mutasd neki a nagy táblát, rajta az utasító felirattal! :D
2014. ápr. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2014. ápr. 30. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!