Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan közeledjek egy arab...

Johny11 kérdése:

Hogyan közeledjek egy arab lányhoz? Sürgős

Figyelt kérdés
Egy nyelvsuliba járok vele, másfél hetem van elhívni valahova mert utána megy tovább angliába tanulni! A nővére itt tanul fogorvosnak! A gyönyörű arab lány 19 éves kendőt visel nem beszél sokat de ha kérdezek tőle hosszan válaszol és ő is kérdezget rólam :) Tudom h mi a helyzet a kívülállókkal de ha világot járja tanulás céljából és a kendőn kívül minden átlagos hogyan próbálkozzak! Segítsetek! Sürgős Köszi Jani

#közeledés #arab #arab lány
2014. ápr. 29. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Teveháton
2014. ápr. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Sehogy, nem éri meg
2014. ápr. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17%
Elrabolnak és kivágják a ku*va vesédet. :D
2014. ápr. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mondjuk úgy, hogy beszélgetsz vele, megmondod, hogy hiányozni fog, ... és figyeled a reakcióit, a többi meg a reakciók alapján ..
2014. ápr. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért ezzel óvatosan. Ha nem tervezel hosszútávra, értsd: Nagyon-nagyon hosszú távra, ne nagyon mássz bele a dologba.

Egy afférral nem csak saját magad, hanem őt is veszélybe sodorhatod.

Nyílván ez is családfüggő, de én nem kockáztatnám meg. Komolyan veszik az ilyen dolgokat.

2014. ápr. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!