Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szoktam látni reggelente a...

Szoktam látni reggelente a trolin egy fiút. Hogy ismerjem meg?

Figyelt kérdés
Szóval én 16 éves vagyok, ő 18, és ugyanabba a gimibe járunk. Szoktam látni a folyosón is, meg az osztályával, és soha nem látom, hogy valakivel is beszélne. Mindig egyedül megy mindenhova. De velem például kedves, mindig enged előbb felszállni a trolira, vagy megfogja nekem az ajtót es előre enged a suliban. Én is elég visszahúzódó típus vagyok, nincsnek barátaim. Hogy ismerkedhetnék meg vele? Nincs semmi szándékom, csak egyszerűen szimpatikus nekem. Előre is köszönöm!

2014. ápr. 30. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem: nincs semmi szándékod, meg akarod ismerni - ebben a témában ez két ellentétes dolog!

Amúgy ha szóban nem mersz felé közeledni, akkor írásban. (sms, e-mail, facebook stb.)

2014. ápr. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Odalépsz hozzá és mondasz valami tök közhelyes dolgot, ami után elkezdtek majd beszélgetni. Ha ez nem megy, akkor próbálkozz interneten keresztül beszélgetést kezdeményezni vele.
2014. ápr. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!