Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit etgyek hogy elgondolkozzon...

Mit etgyek hogy elgondolkozzon a lány ezen? 20/F

Figyelt kérdés
Nem részletezném hogy miért de a lényeg hogy visszautasított egy lány! Így visszanézve ahhoz képest amilyen voltam ahhoz képest még "kedvesen" utasított el! Mit tegyek(hogyan éljem az életem) hogy ezen valamikor akár 20 év múlva elgondolkozzon (Feltegye a kérdést "Mi lett volna ha akkor igent mondok...?")! Nem akarom hogy megbánja amit mondott csak valamikor ezen elgondolkozzon!
2014. máj. 1. 12:43
 1/9 A kérdező kommentje:
*tegyek
2014. máj. 1. 12:43
 2/9 anonim válasza:
Azt akarod, hogy megbánja? Hogy csalódást és fájdalmat érezzen?
2014. máj. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... :S amikor én felvetettem neki a kérdést azt mondta hogy most nem de a későbbiekben simán lehetséges majd felhozott egy csomó okot hogy miért nem és ezek közül mind valós! És már rég nem beszéltünk... Nem akarja hogy miatta szenvedjek ezért lekoptatott! elég rossz végignézni hogy más srácok írnak neki! Annyira rossz érzés hogy minél jobban akarok valamit annál jobban kicsúszik a kezeim közül!
2014. máj. 1. 13:17
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt akarom hogy hiányozzak neki! Hiszen jól érezte magát míg együtt voltunk, jófejnek tartott, és semmi oka nincs rá hogy hazudjon nekem!
2014. máj. 1. 14:12
 5/9 anonim válasza:
Csinálj egy woodoo babát és szurkáld össze. Egyébként minél jobban próbálkozol, ő ösztönösen annál jobban ráérez, hogy gyenge vagy, mert szükséged van rá, a gyengéket meg nem szeretik. A legnagyobb esélyed úgy lenne visszakapni, ha nem érdekelne, nem foglalkoznál ővele, de az ösztönöket nehéz felülírni, ezért gondolom ezt nem tudnád könnyen megtenni.
2014. máj. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát nagyon nehéz, egyszerűen nem érdekel más lány rajta kivül!
2014. máj. 1. 15:17
 7/9 A kérdező kommentje:
azt már felismertem hogy akik tesznek a lányokra magasról azok után futnak, de én nem vagyok ilyen, engem ha valami érdekel akkor az nagyon, ha meg nem akkor egyáltalán nem!
2014. máj. 1. 15:19
 8/9 anonim válasza:
Pedig ez ilyen egyszerű. Ha valaki nem fut egy lány után az erőt sugároz. Azt mutatja, hogy nélküle is erős vagy, stabil. Pont az erős és stabil embereket szeretik ösztönösen a lányok, mert azokból nézik ki, hogy ha jön egy szellő vagy egy tornádó akkor nem viszi el őket. És minél kitartóbban mész utána, annál biztosabb lesz benne, hogy túl gyenge vagy.
2014. máj. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ! A vége felé én is észre vettem hogy kb. amikor én egyet léptem felé akkor ő kettőt lépett hátra! Ezt abba kellett hagynom!
2014. máj. 1. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!