Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen legyen a lány belsőre-k...

Milyen legyen a lány belsőre-külsőre, hogy ne csak szexet akarj tőle?

Figyelt kérdés

2014. máj. 1. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte,okos,bájos és az a kis plusz sem árt amit nem tudok megfogalmazni
2014. máj. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha csak szexet akarok tőle, akkor csak szimplán jól néz ki. Amúgy meg buta mint a s*gg. Kb egy éjszakát is érdemel-típus.

Ha komolyat akarok tőle, akkor értelemszerűen belső alapján is döntök.

Fontos, hogy egyezzen az értékrendünk, meglátásaink egyes dolgokról, és értelmesen lehessen beszélni vele. A többit pedig magával hozza az értékrend, szóval felesleges felsorolnom.

2014. máj. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nezzen ki jol, legyen intelligens, nyilt, tudjak vele beszelgetni, ismerje az erzeseit, ne feljen beszelni roluk, vagy kimutatni azokat, es oszinten mondjon el mindent.


Ilyennel meg nem talalkoztam :D

2014. máj. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Akiktől én nem csak szexet akartam, azok soha nem tettek volna fel egy ilyen kérdést, mert pontosan tudták, hogy ezt hogyan érhetik el...
2014. máj. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen, lehet, hogy nem tettek fel ilyen kérdést, de ha megnézed, egy csajra nyomulnak... és nem a csajok szoktak másra nyomulni. (tiszt. kiv.) Ők ha ismerkednek valakivel, nem a szexre hajtanak, mert jajj hiányuk van. (tisztelet a kivételnek) Míg egy csajra nyomulhat olyan, aki csak szexet akar, kapcsolatot meg nem, azaz csak kihasználni akar. Nyomult már rám olyan intelligens pasi is, aki minél hamarabb le akart fektetni, hiába tudtunk jól eldumálni, hiába mondta, hogy értelmes vagyok, kedves, jól is nézek ki, direkt figyeltem hogy véletlenül se p##csáskodjak, nem szexeltem vele egy héten belül, már lépett le azzal az indokkal, hogy nem fér bele az életébe a munka mellett... Ismerkedtünk kemény 2 hétig. Holott amíg beszéltünk, volt ideje rám, meg mondta, hogy kapcsolatot akar, meg minden. Ezt meg mire véljem? :) Elég sok pasi (de nem mindegyik, tudom) csak mondja, hogy kapcsolatot akar, de igazából lekötni magát egy lánynál sem akarja magát... Igazából akar kapcsolatot, de azt is csak az állandó szex miatt, meg azt se bánná, ha egyszerre többel lehetne...


Én csak arra vagyok itt kíváncsi, hogy nálatok milyen az a lány, akire mondjátok, hogy CSAK Ő kell nektek, más már nem... :)

2014. máj. 1. 12:13
 6/10 anonim ***** válasza:

Hiába írjuk, a szándék a fontos ebben az esetben. Írtál egy esetről, mikor meg akart fektetni... ez volt a szándéka és kész.

Most bármit írhatunk, ha a szándéka az embernek más, akkor lehetsz akármilyen tökéletes is.

Ha valaki alapból komolyat szeretne, és megfelelsz az elvárásainak, akkor elfogad. De ha nem szeretne komolyat, akkor teljesen mindegy, csak nézzél ki jól.


Erre mi mást lehetne válaszolni?

2014. máj. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hany eves vagy, hogy nezel ki, mit lehet tudni rolad?


Minden pasi eleteben van olyan idoszak, hogy csak szexet akar... :D

2014. máj. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És akkor honnan tudjam, hogy mi a szándéka, hogy csak szex vagy tényleg komolyabban gondolkodik? Nekem persze azt mondja, hogy kapcsolatot akar, mert a másikba nem mennék bele.
2014. máj. 1. 13:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk ket honapig is hajlando ismerkedni, randizgatni veled, akkor nem csak megdugni akar...
2014. máj. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon nem jól látjátok ti ezt, lányok. A pasi meg akar fektetni, mindegy, mit mond. Aztán, ha ez megtörtént, eldönti, hogy merre tovább. Ha jó veled a szex, ha tudsz ezen kívül olyat adni, akkor veled marad akár örökre is, és ezt nem az fogja eldönteni, hogy meddig várattad.
2014. máj. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!