Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit jelent az, hogyha azt...

Mit jelent az, hogyha azt mondta nekem egy lány, hogy azért nem tud rám tekinteni férfiként, mert nem vagyok túl pasis?

Figyelt kérdés

Nem vagyok meleg, és az öltözködésemben sincs semmi olyan, ami arra utalna. Mire utalhatott akkor?

Sokadjára visszautasított srác vagyok amúgy...



2014. ápr. 27. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán nem vagy férfias neki!
2014. ápr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nézd utánna milyen pasijai voltak eddig aztán nézd meg magad(nem bántásból mondom) vond le a különbséget... ezért nem tart pasisnak! Attól hogy visszautasít egy csaj az nem azt jelenti hogy rossz vagy lehet hogy jobb ember vagy mint az összes eddigi pasija együttvéve!
2014. ápr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem talált elég férfiasnak.
2014. ápr. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem érzi a férfias kisugárzást.Ez nem attól függ,hogy Hányszor utasítottak vissza,vagy hogy nézel ki.A lány legalább őszinte volt,ez pozitív.
2014. ápr. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, ennek semmi alapja, miért nem mondtad, hogy elsőbb probálja meg veled, aztán mondhat csak véleményt. A férfiaknak nehezebb az ismerkedés nagyon sok visszautasitást átélnek mire sikerül, ez ne vegye el a kedved, majd találsz olyat, akivel müködik a kémia. Ha nem vagy eléggé izmos, járj le kondizni, futni,uszni pár hónapon belül már látható eredmény. Ha nem vagy elég trendi, akkor néz meg néhány férfi divat oldalt és vegyél pár farmert, pár darab polot, egy-két jobb edzőcipőt, és kicsit vedd bunkóbbra a lányokkal a viselkedést, ha látod nem akarnak randizni veled, akkor te mond meg nekik, hogy eléggé tramplik, neked nem kellenének.
2014. ápr. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem egyszerűen nem vagy az esete,és csak barátnak tart.ezért mondja,hogy nem vagy neki elég férfias,mert nem is potenciális pasijelöltnek tart,az az férfinak.
2014. máj. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem vagy elég bunkó. a bunkókat szeretik!!!!!!


lehet izélni, hogy pont akik ezt olvassátok, ti lányok, ti pont nem ilyenek vagytok.

2014. máj. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
valószínű nincs elég önbizalmad, erős kisugárzásod, ezt hiányolja. nem hiszem hogy a külsődre gondolt volna.
2014. jún. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!