Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Utálhat/nem kedvelhet azért...

Utálhat/nem kedvelhet azért engem az a lány akibe elmondhatatlanu szerelmes vagyok, mert magas vagyok?

Figyelt kérdés
nyolcadikos vagyok.van egy hetedikes lány.gyönyörü,aranyos,okos,kedves.én 187 cm vagyok és 14 éves.valamennyire pattanásos.lehet hogy ezért nem tud szeretni?lenne valaki akivel ezt részletesebben megbeszélhetném?

2014. máj. 1. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi van? Eddig azért sírt itt a sok vesztes, hogy alacsonyak, és azért nem kellenek a lányoknak.

Persze, a lányoknak mostanában a hosszanti kiterjedéssel nem bíró, 2 dimenziós fiúk jönnek be.

2014. máj. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem fog utálni amiatt mert magas vagy , max amiatt mert hülye vagy. Egy lány nem a magasságodat szereti hanem téged.
2014. máj. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A MAGAS PASIK A LEGJOBBAK!! sose bánd, hogy magas vagy mert az a legjobb
2014. máj. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de az egyik barátnője gunyolodott valamilyen hasonlattal hogy egy ilyen magas mint én meg egy olyan alacsony mint ő.(szerintem ő nem alacsony)és ez elég rosszul esettt, hogy a magasságom miatt nem szeret/het :(
2014. máj. 2. 07:07
 5/6 anonim válasza:
a csaj hány cm?
2014. máj. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a lány kb fél fejjel alacsonyabb nálam.
2014. máj. 3. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!