Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy a férfiak...

Miért van az, hogy a férfiak leginkább a szőke és a fekete (sötétbarna) hajú nőket bámulják meg?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap leültem egy plázában és kitaláltam, hogy ezt fogom nézni, hogy a pasik milyen hajszínű csajokat néznek legjobban... Persze tudom, hogy a hajszín nem olyan lényeges, de mégis erre a következtetésre jutottam. :)
2014. máj. 1. 19:29
1 2
 1/15 viktorvarga ***** válasza:
81%
a segg a lényeg nem a haj:)
2014. máj. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
86%
Neked nagyon sok szabadidőd lehet, drága kérdező, hogy ilyenekre ráérsz. :D
2014. máj. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%
Miért létezik más hajszín is?
2014. máj. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
A plázákban időző férfiak nem reprezentatívak.
2014. máj. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez egy elég extenzív kutatást kéne végezni, vizsgálva a megnézett alanyok testtömegindexét, testformáját, hajszínét, és a megnézések hosszát, minőségét. Úgy 500-500 fős mintával (pasi-nő) már lehetne is értelmezhető eredményt kapni.
2014. máj. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Én a vörösöket is szeretem, de nem a hajszín a mérvadó ha a megbámulásról van szó, hanem az alakról meg az arcról.
2014. máj. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 fahéjas Alien ***** válasza:
92%

Szerintem ez butaság. Meg különben is, ha belegondolsz a legtöbb nő szőke, fekete vagy főleg barna(bármely árnyalat)hajjal rendelkezik. Nyilván kevesebb a vörös vagy a hupikék hajszínűre festett egyén . - de akit megnéznek azt nem emiatt fogják.

Meg azért is megnézhetnek valakit, mert valami nagyon ormótlan rajta :D

2014. máj. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%

Elmondhatnád privátban, hol szoktál leülni nézelődni, mert akkor én meg odamennék téged nézni!


ui.: nálam a barnák a favoritok!

2014. máj. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a két hajszín elég figyelemfelkeltő,nem átlagos,így persze,hogy megnézik.Azonban nem ettől függ,kit mennyire bámulnak meg,ez elsősorban alak és pofi függvénye.
2014. máj. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
34%

A szőke nálam abszolút nem férne bele az ismerkedési fázis elkezdésébe, egyrészt gyerekes, másrészt olyan anyuci kedvence hatást kelt.

A fekete hajúak, barnák, titokzatosak és nehzebb is eligazodni rajtuk.

21F

2014. máj. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!