Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy a férfiak...

Miért van az, hogy a férfiak leginkább a szőke és a fekete (sötétbarna) hajú nőket bámulják meg?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap leültem egy plázában és kitaláltam, hogy ezt fogom nézni, hogy a pasik milyen hajszínű csajokat néznek legjobban... Persze tudom, hogy a hajszín nem olyan lényeges, de mégis erre a következtetésre jutottam. :)
2014. máj. 1. 19:29
1 2
 11/15 dávid2030 ***** válasza:
29%

hamis :D

nekem a vörösek jönnek be :)

2014. jún. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
6%
a világosbarna és a vörös a mindenem
2014. aug. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván sokkal gyakoribb Magyarországon a sötétbarna hajszín, mint pl a vörös, így nyilván kevesebb lehetősége van a férfiaknak vörös nőt bámulni.

Hajfestésnél is általában a szőke és a barna árnyalatait kérik, szőkéből jellemzően világos, hideg árnyalatot, barnából pedig sötét, étcsoki színűt. (nyilván ez általánosítás, de a fiatalok között az egyetemen, stb ez a két hajszín a legfelkapottabb most)

Világosbarna/sötétszőke színt nehéz festeni, a vörös nagyon keveseknek áll jól, az extrém hajszínűek pedig általában nem járnak plázába/nagyon kevesen vannak.

Nem mellesleg sokszor olyanokat is megnézünk, akik nem tetszenek, csak van valami furcsa az öltözködésükben, vagy egyik testrészük különösen szép, vagy épp teljesen ízléstelen, feltűnően viselkedik stb, nem feltétlenül a hajszíne miatt.

2014. nov. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
54%
Nekem is vörös haj fétisem van szóval ezt benézted, Szivi. c:
2014. nov. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A szoke haj eleg figyelemfelkelto, a sarga kocsiknal ugy remlik, h azt meg is allapitottak, h azok okozzak/szenvedik el a legkevesebb balesetet az utakon, de egy tűzpiros autora is a legtobb ember felkapja a fejet, mert ezt okozza az eros szine
2015. ápr. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!