Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nekem mindig a "rosszfiúk"...

Nekem mindig a "rosszfiúk" kellettek, hogy törjek ki ebből?

Figyelt kérdés

25 vagyok, túl közvetlen és talán kicsit éretlen, kislányos is. Viszonylag rossz 2 éven vagyok túl: volt, hogy én futottam pasik után, és visszautasitottak. Akikkel meg összejött, nem gondolták komolyan, úgy éreztem magam, mint egy "kellék", és dobtak pár hét után, vagy egy másik nőért.


Most már azt mondom, hogy ők küzdjenek értem, kicsit elegem van belőlük. Már jó pár hónapja egyedül vagyok, és jó is igy...


volt persze, hogy nekem nem kellett valaki, illetve a mostani, akivel nem is tudom, mi legyen, mert olyanokat tett értem, amit még soha senki, de mégsem kell.


Nemrég egyik régebbi barátnőm azt mondta, hogy megfigyelte: idáig mindig a rosszfiúk kellettek nekem, akik visszaélnek a kisugárzásukkal, ágyba visznek, aztán ennyi, és a mostani, arra azt mondták, hogy nagyon megfogom még bánni ha erre ráébredek, mert ő rendes.

Összefoglalva rohantam azok után, akik nem gondolták túl komolyan a dolgokat, és akik mindent megtennének értem, azokkal nem tudom komolyabban... pedig érzem, hogy rosszul cselekszem. Ez egy olyan kör, amit valahogy meg kéne szakitani, de nem tudom hogyan.


(off: biztosan mindenki ismer olyan embereket, pl: akiket 3 hetente kirúgnak, mert ezt vonzzák be. Illetve, akiket rendszeresen baleset ér, mert bevonzzák valahogy. Most kicsit én érzem úgy, hogy "bevonzok" valamit)


2014. máj. 1. 19:33
1 2
 1/14 viktorvarga ***** válasza:
mindent nemlehet jól csinálni az életben..
2014. máj. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Hülye vagy te csak nem forogsz.

Az ilyen felszínes lányokat én is csak dugára használnám, saját helyzetemtől függetlenül.

Sajnálom, de ha meg akarsz változni, az egyedül rajtad áll vagy bukik.

2014. máj. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy kikkel futottál össze és hogy kit kerestél eddig az nem ugyanaz. Ha így befolyásolható vagy, mert mások mást látnak akkor gratulálok.
2014. máj. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Törj ki a csendbőőőőől a sötétbőőőőől
2014. máj. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Tök jól megválaszoltad a kérdésedet szerintem magadnak. Eddig ez kellett, mert ezt akartad, most hogy mást akarsz és erre ráébredtél, ezzel megtetted az első lépést a változás felé. És igen azt a srácot elhatjani, nagy kár volt, mert ő volt neked az ún. "változásod" amit szerettél volna. Saját tapasztalatból tudom mondani, hogy a változással egy baj van. Hogy neked kell csinálni és küzdeni érte, soha senki nem fog érted küzdeni csak te vagy csak magad, ezt soha nem árt fejben tartani. Ha valamit akarsz azt magadnak kell tenni/elérni az esetek többségében. Persze vannak akiknek mindene megvan stb. de én így látom/tapsztaltam és általában a változásnak mindig van ára kisebb/nagyobb és majdnem mindig rossz érzéssel fájadalommal, problémával jön, nem egymagában. Csak annyit tudok mondani, hogy kitartás és próbáld meg a srácot visszahozni. Legyél nyitott, azzal sosincsen baj és jó is csak mellette,legyél kedves figyelmes ilyenek, ha tényleg erre az útra szertnél jönni. A változás pedig időbe telik és nem egyik napról a másikra fog történni. Azt kapsz amit adsz alapon működik a világ. Sok sikert kívánok neked! :)

Üdv. Egy az útját kereső fiatal

2014. máj. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Míg nem nő be a fejed lágya,és nem tanulod meg értékelni az olyan pasikat,mint akivel most is összehozott a sors,addig ebben a csapdában fogsz vergődni.
2014. máj. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Amit adsz azt kapod! Ha r....bancnak állítod be magad, akkor ne csodálkozz!
2014. máj. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok/voltam


nekem csak az segített egyszer hogy egy 2jófiúval" kellett együtt dolgoznom és megláttam benne a férfit, az mellett, hogy egy rendes, jólelkű kis valaki, ez mellett egy vezető beosztású, intelligens agy, aki ráadásul értékelni tudja a kicsik munkáját is, a lényeg, hogy ő kihozott ebből a "rosszfiús korszakomból" pár pillanatra.


örültem, hogy tudok én szeretni jó embereket is :)


szóval kerülj ilyennel közelbe

2014. máj. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Alacsony az önértékelésed, jól gondolom?
2014. máj. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A lányok hatalmas hányada ilyen. Otthon minden rendben volt a családban? Énképed jó állapotban van? Szereted magad? Értékeled magad?


Igazából nálad is jön a babariadó és rájöttél arra, hogy szükség lenne egy spermadonorra, aki nem csak kidob pár hét után, hanem felneveli a gyerekedet.


26/F

2014. máj. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!