Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha úgyis a rosszfiúk kellenek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgyis a rosszfiúk kellenek, akkor érdemes egyáltalán próbálkozni?

Figyelt kérdés

Többen mondják a szolídabb tipusú srácoknak, hogy "növesszenek tököt", nyomuljanak, stb...

Viszont aki megteszi, általában azt tapasztalja, hogy nincs eredménye. Aki viszi valamire, általában egy melldöngető, nagyotmondó alak. Azt viszont gondolom, mindenki tudja, hogy aki nem olyan, az nem fordulhat ki önmagából.Akkor viszont van valami értelme?



2013. okt. 22. 21:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Ez a történet nem a melldöngetők vs kuka, szürke srácok csatájáról szól.


Egyáltalán nem kell melldöngetőnek lenni, csak határozottnak, jó kiállásúnak, pozitívnak, és magabiztosnak :) Akkor ugyanúgy lesz csaj, mintha melldöngető lenne az ember. Sőt, még jobban. Ezek a tulajdonságok meg simán beleférnek egy szolid ember imidzsébe.

2013. okt. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Ja, ezen én is filóztam már soksozr, visszahúzódó, érző szívű gyerekként. Aztán rájöttem, hogy nem kell jó fiúnak lenni, mert azt nem szeretik a lányok vagy visszaélnek vele. Sajnos én sem tudok olyan igazi rossz fiú lenni, de azért igyekszeme elrejteni a gyengeségiemet, erősnek mutatni magam stb. Így azért már volt pár lánnyal dolgom, amúgy jó fiúként egynek sem kellettem, sőt, ha tudnád mennyire megaláznak, ha jó vagyok hozzájuk...
2013. okt. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm, 85 %! Azért kérdeztem, mert úgy vettem észre, hogy sok lány a magamutogató viselkedést a magabiztossággal azonosítja, gyakran helytelenül. Nagyon tetszett a válaszod!
2013. okt. 22. 21:37
 4/25 Pain for Pleasure ***** válasza:
Az a baj, hogy te már eldöntötted, hogy minden lány rossz fiút akar. Pedig ez egyáltalán nem így van! Ne add fel! ;)
2013. okt. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Miért?

Szerinted ez úgy működik hogy leállsz egy lánnyal beszélgetni akkor az azonnal járni fog veled?

Az a bajotok nektek, hogy mindig a legelérhetetlenebb nők kellenek és azoknál próbálkoztok.

Mi lenne ha egy kicsit lejjebb adnátok az igényeitekből.

2013. okt. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Pain, eddig jobbára ezt láttam. Úgy legyen, ahogy mondtad! :)
2013. okt. 22. 21:41
 7/25 A kérdező kommentje:
79 %, honnan tudod, hogy mi az igényem?
2013. okt. 22. 21:42
 8/25 anonim ***** válasza:
akinek a melldöngetők kellenek, az meg neked nem kell, hidd el nekem :) Van rengeteg normális csaj, akinek ugyan bejönnek a férfias férfiak, de nem a melldöngetést preferálják. Ergo az kell nekik amit leírtam. Egy a baj: az ilyeneknek ált van barátjuk :D
2013. okt. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Onnan, hogy a kérdésedből azt szűrtem le, hogy idáig csak hlye pitsákkal akartál ismerkedni!

Nekem például nem kell rossz fiú, ugyanis a rossz fiúnak rossz lány kell, nem egy érzelgős liba.

2013. okt. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Miért raktad utána a mosolyjelet? Az első válaszod remek volt, ne rontsd le a %-odat!


Nem szeretem a feketehumort. Nagy ritkán, ha olyan hangulatban vagyok, max. akkor.

2013. okt. 22. 21:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!