Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedésnél tényleg legjobbn...

Ismerkedésnél tényleg legjobbnak kell mutatni magad?

Figyelt kérdés
Alapvetően egyenes és őszinte embernek tartom magam, aki nem igazán ferdíti el a tényeket. Sosem volt barátnőm, nem alakult ki részükről vonzalom. (27 éves vagyok). Viszont van olyan ismerősöm aki bár nem hazudik, de mindenben a lehető legjobbnak mutatja magát. Kis dolgokat is "elmaszkíroz", hogy jobb színben tündököljön. Például ugyanazt a dolgot ő így mondaná "Rengeteg befolyásos emberrel dolgozom minden nap." Én így "Takarító vagyok egy mamutvállalatnál." Értitek. A nőkkel való sikerhez ez a fajta "nagyotmondás" mindenképp szükséges lenne? Én nem vagyok ilyen.

2014. máj. 2. 15:13
 1/7 ShapeShifter ***** válasza:
100%
Ha felszínes, pirított ribiket akarsz felszedni, akkor legyél nagydumás. Amúgy nem.
2014. máj. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És most így akarsz itt becsajozni?
2014. máj. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy csináld okosan, vagy hazudj. Arra kell neked rájönni, hogy bizony tényleg nem az igazmondás a legnyerőbb a Többségnél. Manipulálj. Nyerd meg az embereket. Ha ez megvan, onnantól fokozatosan mutathatod meg az igazi valód. De csak okosan.
2014. máj. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én speciel rühellem, ha valaki vetít! Ezek az emberek legtöbbször hazugok is...

Legyél normális, egészséges önbizalommal. :)

2014. máj. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
később úgyis kiderül és akkor meg ciki lesz magyarázkodni ha vetítesz. nyilván mindenki szépnek meg jónak akar tűnni eleinte és ilyenkor hajlamosabbak vagyunk csak aj ót nézni a másikban, de azért meg kéne maradni a realitás talaján.
2014. máj. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Joola ***** válasza:
hát figyi, első randikon jellemző, hogy az emberek igyekeznek a legjobb tulajdonságaikat mutatni, nem mindjárt azzal kezdenek, hogy: órákig trónolok a budin, a zoknim meg szétdobálom a lakásban. érted, mint egy jó állás megpályázásakor is a legjobbat mutatod, hogy felvegyenek. aztán szép fokozatosan meg beadagolod a szépséghibákat, de ez nem hazugság, ez önmenedzselés, ami nem feltétlen probléma, hiszen mindkét randipartner tudja, hogy a másik azért szépít kicsit. szerintem attól nem leszel hazug, h nem vágsz mindent egyből a másik arcába, ahogy sztem te se szeretnéd ha egy csinos lány odaböfögne neked az asztalnál, mert ő otthon így szokta, esetleg mindjárt azzal indítana, hogy tavaly részegen lehányta magát érted. csak azt mondom, hogy a jó dolgokat kiemelni nem bűn, a rosszak meg majd kiderülnek. és vagy akarjuk így is a másikat, vagy nem, de az első benyomás rengeteget számít.
2014. máj. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

jó szerintem a Kérdező nem ilyen végletekre gondolt, mint randin hányásról, fingásról meg böfögésről beszélni vagy ezeket csinálni...

inkább arra, h sokan vetítenek, másnak állítják be magukat. ami igenis negatív dolog. nekem. persze embere válogatja, kinek mi jön be. én a falra mászok ettől.

2014. máj. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!