Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek jó dolog manapság...

Szerintetek jó dolog manapság ismerkedni? Tetszik a mai világ gondolkodása és a mai lányok gondolkodása, felfogása?

Figyelt kérdés
2014. máj. 3. 00:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Nemrég olvastam egy angol nyelvű elemző cikket az internetes társkeresőkről, hogy mennyire korrelálnak a levélírási/válaszolási szándékok a másik fényképétől.

Az az újdonság derült ki, hogy a nők a férfiak több mint 80%-át a rondábbak közé sorolták.

Ha ezt átextrapoláljuk a való életbe, szerintem kiderül, hogy ha nem vagy tényleg iszonyatosan jó kiállású, gyakorlatilag átnéznek rajtad.

Nem hiszem, hogy ezt a nők tudatosan vagy esetleg gonoszságból tennék, de elgondolkodtató, hogy vajon érdemes-e ebben az országban ma férfiként 'társat' keresni.

2014. máj. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért feladat egy pasinak jól kinézni? Ha beszélgethettek volna azzal az x pasival, és utána kellett volna megítélniük őket egy skálán, sokkal több jó pasi született volna...engem sem sokszor a srácok kinézete, hanem a fellépése fog meg...de ugye egy ilyen kutatást mindenki a kénye-kedvére csűr-csavar.
2014. máj. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocsi 2-es, de nem értem a feladat kifejezést itt.

Én 170 vagyok. Ha nagyon megfeszítem az izmaimat napi 2 órában, akkor is 170 vagyok. De csak példának okáért...


Persze egy lánynál ez egész más.

Pici vagyok? Azok legalább mindenkihez passzolnak.

Magas vagyok? Majd magas pasik jönnek oda.

Dagadt vagyok? Sokan szeretik a moletteket.

Az arcom mint egy picasso kép? Majd szeretnek a belsőm miatt.

A nők mindig meg tudják magyarázni, hogy ők miért is 'elegek', de ebből kiindulva precízen meghatározzák azt is, hogy ki az aki nekik elegendő.

Természetesen a 180 magas srác jobb mint a 170, ez elemi matek, ugyebár, de ez a fajta rugalmatlan skálázáshoz köthető éljen/ne éljen, jöhet/nem jöhet attitűd a nácikra volt jellemző, nem tudok mást mondani.


A probléma igazából az, hogy a nők, méghozzá nem is tudatosa, a férfiak 20%át tüntetik ki a figyelmükkel és miközben megy a cicaharc, saját magukat alázzák porig, lekurvulnak, kihasználtatják magukat, majd miután visszahányták őket a húspiacra, fennhangon hirdetik, hogy minden férfi bunkó és megbízhatatlan.


Őszintén nem hiszem, hogy a nők jól csinálják amit csinálnak.

2014. máj. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, egy pasi ne nézzen ki jól, a csaj meg ne legyen okos... grat, általánosíts csak nyugodtan!

Ez a kérdés csak arra megy rá, hogy lehessen közösen lek urvázni a lányokat! Ugyanilyen kérdések vannak a fiúkra vonatkozóan. Minek kell uszítani az embereket?

Helyesbítek, itt nem a kérdés, hanem az előttem válaszolók üzenetei a gyűlöletkeltőek!

2014. máj. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem jó dolog. Hálátlan, kínos, és eredménytelen. Ahogy írták, ha nem vagy kőgazdag vagy nem nézel ki iszonyú jól, akkor halott ügy, átnéznek, átlépnek rajtad, ennyi. SZVSZ a nők feleannyit nem érnek meg amennyit kínlódni kell velük...
2014. máj. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Az a baj, ha leírom, hogy a barátom nem kőgazdag (sőt, elmondhatom, hogy az én családom tehetősebb mint az átlag, míg az övé átlag körüli), nem egy adonisz, sőt, 170 cm-re nőtt, én meg 167 cm-re, szóval kemény 3 cmmel nagyobb csak...szóval ha ezt mind leírom, akkor el vagyok hajtva, hogy ez biztos csak a kivétel, vagy hazudok, vagy urban legend vagy bármi...pedig így van.

Nekem nem tetszik a mai fiúk gondolkodása. Nem, szerintem nem jó dolog manapság ismerkedni. Igen, normális, csinos lánynak tartom magamnak, akin van egy kis túlsúly, de elviekben(!) vagyis az elmondottak szerint, még így is pasimágnesnek kellene lennem. Hát nem vagyok az.

Sőt, kedves, okos barátnője lehetett volna bárkinek még a barátom előtt, aki kb egyedüliként látta meg bennem a potenciális barátnőt. Én kedvesen, okosan mindenhol, bárhol próbáltam ismerkedni, és érdekes módon a barátnőim szintúgy 20 éves koruk után találtak valakire, pedig nem volt nagy válogatás... Csendesek, normálisak, nem bulizósak, ha buliba is mentünk, normálisan néztünk ki, semmink nem volt kint, rohadt érdekes módon nem működött a pasimágnes, valahogy mindig a p.csanacis, miniszoknyás lányokat találták be a srácok.

Persze, ezt le lehetne zárni azzal, hogy biztos mi voltunk az arrogánsak, rondák, kövérek stb. Ettől függetlenül nem tartom véletlennek, hogy ugyanazon jó gimnáziumból kikerült szinte összes lány osztálytársamnak nem igazán volt vagy csak kevés kapcsolata huszonévesen. Na erről ennyit, jöhet a lefikázás, hogy mennyire nem valós amit leírtam, és hogy minden nő r.banc.

2014. máj. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!