Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A netes társkereső oldalakon...

A netes társkereső oldalakon a lányok szoktak egyáltalán kezdeményezni? Férfiként mire lehet ott számítani?

Figyelt kérdés

2014. máj. 3. 00:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Senki nem ír rád nyugi. Tapasztalat:D
2014. máj. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem sok jót hallottam eddig erről
2014. máj. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én elég duci csúnya pasi vagyok, úgy nézek ki mint Jáksó, de azért kapok leveket, de ne számíts sok levélre. Nekem társkeresőről több kapcsolatom is volt, volt csinos jó nő is. Ha csúnya vagy ott van csak esélyed.
2014. máj. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én kezdeményeztem, amikor fenn voltam, de sajnos ez mindkét oldalra ugyanúgy működik...vannak fenn helyes pasik, de annyi üzit és jelzést kapnak, hogy a tiéd elveszik,

Ugyanez, gondolom én, a helyes lányok irányába.

2014. máj. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Megerősíthetem, amikor fenn voltam társkeresőn, akkor úgy volt, hogy ráírtam férfiakra, de csak akkor ha az megmozgatta a fantáziám. Mind a szöveg, mind a kép.


Fordítva ugyanez. Én nem vagyok egy modell alkat, szóval nekem kevesebben is írtak, viszont csináltam egy hamis fiókot, egy barátnőm képeivel... Hát egy nap alatt ha nem írt legalább 20-25 felnőtt férfi litániákat, akkor egy sem.

2014. máj. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Senki nem fog rád írni, sőt, még a leveleidre sem fognak válaszolni (kivéve ha nagyon jóképű vagy kőgazdag vagy).
2014. máj. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ha valóban érdekel a téma és beszélsz angolul, ezt mindenképp olvasd el, mert hiánypótló.


[link]

2014. máj. 3. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!